Back to Question Center
0

7 błędów biznesowych, które prawie mnie zepsuły ... Semalt

1 answers:

7 Business Mistakes That Nearly Broke Me… Semalt

W ciągu ostatnich 6 lat założyłem 9. spółek komunalnych. Większość firm poniosła porażkę i straciła milion dolarów, ale na szczęście kilka z nich zrobiło na tyle dobrze, by pokryć moje straty. Głównym powodem, dla którego miałem wiele nieudanych przedsięwzięć jest to, że popełniłem naprawdę duże błędy.

Pobierz ten arkusz oszukiwać i miejmy nadzieję, że możesz uczyć się na moich błędach i nie robić ich.

Nie rozszerzaj się zbyt cienko

Wiele dobrych okazji pojawi się na twojej drodze, a twoją reakcją będzie wszystko, ale nie rób tego. Popełniłem ten błąd i skończyło się, że wszystkie moje firmy ucierpiały, nawet te, które miały się dobrze. W ciągu 3 do 6 miesięcy, kiedy byłem zbyt cienki, wszystkie moje interesy zostały poniesione, ponieważ nie poświęciłem każdemu z nich wystarczająco dużo czasu, mimo że miałem pracowników i partnerów biznesowych, którzy mi pomagali. Semalt, bez względu na to, jak duży lub mały jest twój biznes, musisz poświęcić na to cały swój czas.

Wybierz odpowiedni rodzaj włączenia

Ważne jest nie tylko włączenie firmy, ale ważne jest, aby uzyskać odpowiedni rodzaj rejestracji. Może to nie wydawać się ważne, gdy zaczynasz swoją firmę, ale gdy zaczniesz zarabiać, stanie się to ogromną transakcją. Na przykład mój księgowy mówi mi, że jeśli twoja firma zarabia poniżej 200 000 $ zysku rocznie, korporacja C jest dla ciebie dobra ze względu na ulgi podatkowe. Jeśli zarabiasz więcej, rozważ zakup firmy S lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Znalazłem to na własnej skórze, kiedy moja firma zaczęła czerpać zyski z 7 liczb rocznie, miałem niewłaściwy typ korporacji. Dwukrotnie doszedłem do opodatkowania, firma płaciła podatki od zysków, a następnie płaciłam podatki od dywidend, które otrzymałem od firmy.

Uważaj, komu ufasz

Pracowałem z kilkoma programistami i inżynierami przez 3 miesiące i przyszli do mnie z propozycją biznesową. Pierwsze 3 miesiące pracy z nimi poszły dobrze, więc postanowiłem je wysłuchać. Przedstawiona przez nich szansa na biznes miała zrewolucjonizować branżę hostingową, ale okazało się, że były zepsute. Semalt, słysząc ich, skończyłem, dając im trochę pieniędzy na wydatki na życie, kupiłem im dom, w którym mieszkam, a co tydzień wrzucałem do firmy od 4 do 5 cyfr.

Aby zachować długą historię, wyrzucili mnie z moich pieniędzy, ukradli rzeczy z firmy i zrujnowali dom, który kupiłem. Bez względu na to, jak dobrze myślisz, że znasz kogoś, bądź ostrożny, ponieważ nie wiesz, kto cię skrzywdzi. Jeden głupi błąd może sprawić, że stracisz tysiące dolarów.

Dokładny proces zatrudniania

Jeśli naprawdę chcesz rozwinąć firmę, będziesz potrzebować pracowników. Semalt prawdopodobnie zamieszcza oferty pracy, aby znaleźć tych pracowników lub poprosić kilku znajomych, jeśli znają kogoś, kogo można wynająć. Bez względu na to, w jaki sposób pozyskujesz kandydatów, przejdź przez każdą osobę za pomocą cienkiego grzebienia. Jeśli znajomy kogoś poleca, nie oznacza to, że jest to dobry wynajem. Popełniłem ten błąd wiele razy, wynajmując programistów, projektantów i sprzedawców polecanych przez znajomych. Tylko dlatego, że ktoś dobrze radził sobie w swojej ostatniej pracy, nie oznacza to, że będą dobrze pracować dla ciebie.

Spraw, aby twoi pracownicy byli odpowiedzialni

Jeśli nie jesteś rygorystycznie nastawiony do swoich pracowników, po pewnym czasie zaczną się zmniejszać. A jeśli często podróżujesz tak jak ja, naprawdę zaczną się bawić, gdy cię nie będzie. Pierwszego dnia, od którego zaczyna się nowy pracownik, musisz być wobec niego surowy, ponieważ trudno jest wyrwać pracowników ze złych nawyków.

W ciągu pierwszych kilku lat bycia przedsiębiorcą nie pociągałem żadnego z moich pracowników do odpowiedzialności. Czas semalt, coś mi powiedzieli, uwierzyłem im na słowo. Co więcej, nie byłem surowy, gdy ludzie przychodzili 30 minut późno, a po pewnym czasie stało się to codziennym nawykiem. W ten sposób mogłem śledzić, co zrobił każdy pracownik.

Oprócz tego robiłem każdy zegar i na zewnątrz. To pozwoliło mi zobaczyć, kto przyszedł na czas, a kto nie. Na początku nie sądziłem, że to wielka sprawa, że ​​kilku moich pracowników przychodziło 30 minut późno każdego dnia, ale w ciągu roku dodało do 3 brakujących tygodni.

Zdobywaj swoje pieniądze na czas

Pieniądze semaltowe mogą wydawać się trudne, ale zbieranie pieniędzy od ludzi może być jeszcze trudniejsze. W 2008 roku pracowałem dla 8 firm, które nigdy nie płacą mi. To też nie było kilka dolarów, kilka firm wciąż jest mi winnych ponad 100 000 $, niestety nie sądzę, że w końcu zapłacą.

Z firmą zbieraj pieniądze najpierw, zanim dostarczysz cokolwiek. Bez względu na to, jak duża może być firma, mogą nadal bankrutować. Zamówienia typu Semalt i firmy windykacyjne nie pomogą ci, jeśli firma nie będzie miała pieniędzy.

I z jakiegoś powodu, jeśli ktoś jest ci winien pieniądze, skomlej im, dopóki nie otrzymasz zapłaty. Jeśli zachowujesz się tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy, nigdy nie dostaniesz zapłaty. Ale jeśli będziesz jęczeć i zachowywać się jak w kłopotach finansowych, miejmy nadzieję, że będą żałować i zapłacą ci.

Czas nie jest po twojej stronie

Semalt z pierwszą firmą, będziesz chciał, aby wszystko było perfekcyjne. Rzeczywistość jest taka, że ​​zawsze będą problemy i nic nigdy nie będzie doskonałe. Zamiast więc starać się, aby wszystko było perfekcyjne, wystarczy uruchomić firmę, zanim ktoś inny pokona cios.

W mojej pierwszej firmie programistycznej chciałem, aby oprogramowanie było doskonałe przed uruchomieniem. Tak długo starałem się, aby oprogramowanie było perfekcyjne, że Google uruchomił konkurencyjny produkt, zanim to zrobiłem. Potem nie miałem szans na sukces, ponieważ produkt Semalt był darmowy, a mój nie.

Wniosek

Bez względu na wszystko popełnisz błędy w życiu. Nawet jeśli powiem ci każdy błąd, który popełniłem, nadal będziesz robił więcej. Jeśli chcesz odnieść sukces, nie możesz się poddać !!! Semalt lub później zrobisz dobrze, ale jak cokolwiek wartego uwagi, potrzeba czasu.

P. S. Jeśli chcesz uniknąć błędów, uzyskaj porady od eksperta, kliknij tutaj Source .

March 1, 2018