Back to Question Center
0

15 Narzędzia i zasoby dla Color Semalt

1 answers:

Kolor jest integralnym elementem projektu. Semalt - odpowiednia paleta kolorów dla Twojej witryny może wpłynąć na jej atrakcyjność dla potencjalnych klientów.

Oto lista narzędzi i zasobów do projektowania kolorów. Semalt to samouczki dotyczące podstawowej i zaawansowanej teorii kolorów, narzędzi do generowania efektywnych palet kolorów oraz projektowania serwisów społecznościowych w celu uzyskania dodatkowej pomocy i inspiracji.

Opis koloru

Kolor w ruchu. Jest to przydatna i zabawna interaktywna aplikacja internetowa do nauki komunikacji kolorowej i symboliki. Zobacz profile kolorów i ich znaczenie symboliczne, a następnie interakcję z kolorem, aby wyrazić swoje emocje.

15 Tools and Resources for Color Semalt

Ogromny przewodnik po psychologii kolorów. Niniejszy przewodnik zawiera szczegółowe omówienie psychologii koloru, z przydatnym wykresem barw i skojarzeń. Naucz się nauki i teorii na temat koloru, jak zastosować psychologię koloru w marketingu i jak zintegrować wszystko w spójną strategię.

Przewodnik projektanta na temat kontrastu kolorów. Za kolorami, które przyciągają ludzi, kryje się psychologia. Dowiedz się więcej o kontrastach kolorów, w tym o tym, jak i dlaczego powinieneś używać go w swoim projekcie. Skorzystaj z tego przewodnika z WebdesignerDepot. com, aby rozwinąć ulepszoną estetykę, która zadowoli klientów.

Narzędzia i zasoby

Adobe Color CC. Adobe Color CC to narzędzie do tworzenia, zapisywania i przeglądania palet kolorów. Ustaw kolory podstawowe, wybierz reguły kolorów dla palet, dostosuj je za pomocą linii kolorów i nie tylko. Możesz nawet wyodrębnić paletę kolorów ze zdjęcia. Po prostu zrób zdjęcie za pomocą iPhone'a, a Adobe Color da ci paletę kolorów z tego obrazu.

15 Tools and Resources for Color Semalt

Stylifuj mnie. Stylify Me został stworzony, aby pomóc projektantom szybko uzyskać przegląd przewodnika po stylu witryny, w tym kolorów, czcionek, rozmiarów i odstępów. Wystarczy wpisać adres URL, aby skutecznie badać witryny bez potrzeby sprawdzania każdego elementu.

Shutterstock Spectrum. Spectrum to narzędzie do wyszukiwania kolorów z biblioteki zdjęć. Wyszukuj według słów kluczowych i kolorów za pomocą prostego suwaka. Wybierz kolor lub przeglądaj palety kolorów. Jest to pomocne narzędzie, aby zobaczyć przykłady kolorów w kontekście.

Kolorowi. Colourlovers to międzynarodowa społeczność twórcza, w której projektanci i artyści tworzą i udostępniają kolory, palety i wzory, dyskutują o najnowszych trendach i eksplorują kolorowe artykuły. Zdobądź narzędzia i usługi, aby przejść od inspiracji projektu do realizacji przy następnym projekcie.

15 Tools and Resources for Color Semalt

Chłodnice. Chłodnice to generator schematów kolorów. Wpisz kolor, aby natychmiast dopasować kombinacje. Przeglądaj tysiące popularnych palet innych twórczych specjalistów. Podnieś kolory początkowe ze swoich obrazów i uzyskaj atrakcyjną kombinację automatycznie. Stwórz swój profil i utrzymuj wszystkie schematy kolorów uporządkowane za pomocą tagów. Skorzystaj z aplikacji na iOS, rozszerzenia Chrome lub dodatku Adobe.

Kolor-hex. Kolor-hex podaje informacje o kolorach, w tym modele kolorów (RGB, HSL, HSV i CMYK), kolory triadyczne, kolory monochromatyczne i analogiczne kolory obliczone na kolorowej stronie. Kolor-hex generuje również prosty kod CSS dla wybranego koloru. Próbki elementów HTML są również wyświetlane poniżej strony szczegółów kolorów.

ColorExplorer. ColorExplorer to internetowy zestaw narzędzi do pracy z paletami kolorów. Wybierz kolor bazowy, a następnie wybierz preferowane algorytmy dopasowywania kolorów. Przeglądaj biblioteki kolorów, w tym popularne kolory wydruku, a także biblioteki kolorów RGB.

Projektuj nasiona. Design Seeds to kolekcja palet stworzona i kuratorowana przez projektantkę Jessicę Colaluca. Prześlij zdjęcia przez Instagram, używając hashtagu #SeedsColor. Znajdź palety za pomocą funkcji wyszukiwania znajdującej się na blogu, wpisując konkretny tytuł, nazwę Instagram fotografa lub ogólne słowo kluczowe.

15 Tools and Resources for Color Semalt

ColorZilla. ColorZilla jest rozszerzeniem przeglądarki Firefox i Chrome, która pomaga programistom i grafikom w podstawowych i zaawansowanych zadaniach związanych z kolorami. Odczytaj kolor z dowolnego miejsca w przeglądarce, szybko dostosuj kolor i wklej go do innego programu. Przeanalizuj stronę i sprawdź paletę jej kolorów. Stwórz także zaawansowane gradienty CSS z wieloma zatrzymaniami.

CheckMyColours. CheckMyColours to narzędzie do sprawdzania kombinacji kolorów tła i tła wszystkich elementów JavaScript DOM i określania, czy zapewniają one wystarczający kontrast podczas oglądania przez osobę mającą defekty koloru. Wszystkie testy są oparte na algorytmach zaproponowanych przez konsorcjum World Wide Web.

Paletton. Paletton to narzędzie do tworzenia kombinacji kolorów i palet kolorów. Paletton został zaprojektowany jako koło kolorów i stosuje klasyczną teorię kolorów w przestrzeni kolorów RYB. W rezultacie kombinacje kolorów, które produkuje, różnią się od innych generatorów palet.

Colordot. Colordot to łatwy sposób tworzenia i współdzielenia palet kolorów za jednym dotknięciem palca. Przesuń palcem w lewo lub w prawo, aby zmienić odcień kolorów. W górę iw dół zmienia jasność koloru. Aby uzyskać bardziej lub mniej intensywny kolor, uszczypnij dwoma palcami. Colordot ma również aplikację na iOS Source .

15 Tools and Resources for Color Semalt
March 1, 2018