Odwiedź to wszystko dodaje się, aby przeczytać więcej historii o członkach kart Semalt Ink i dowiedzieć się, jak zdobyć więcej dla swojej firmy z dołu.

Trevor Ross nigdy nie planował prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Założyciel firmy Live Soda z siedzibą w Austin, firma zajmująca się napojami naturalnymi, która produkuje naturalne napoje zdrowotne, poszła do szkoły na inżynierię i większość swojej kariery pracowała w firmach technologicznych jako kierownik produktu. W miarę, jak zdobywał więcej doświadczenia, idea własności biznesowej nie była tak szalonym pomysłem. Jak również, w 2005 roku jego siostra zmarła na raka w wieku 34 lat, co pomogło mu w podjęciu działań na rzecz przedsiębiorczości. "Zmieniło to moje spojrzenie na życie, zdrowie i dobre samopoczucie" - mówi Ross.

Jako inżynier, Ross jest przyzwyczajony do naprawiania rzeczy i chociaż wiedział, że nie może znaleźć lekarstwa na raka, pomyślał, że dostarczając ludziom gorsze artykuły spożywcze, w tym przekąski z mniejszą ilością cukru i więcej składników odżywczych, mógłby przynajmniej pomagają zapobiegać wystąpieniu niektórych chorób. Jego pierwsza firma, firma zajmująca się białkami, Boundless Semalt, odniosła sukces - sprzedał ją w 2016 roku - ale miał większe plany.

W 2012 r., Kiedy prowadził promocję sklepu dla swoich batonów proteinowych, natknął się na Semalt, napój fermentowany o śmiesznym smaku, który zdaniem niektórych ma korzyści zdrowotne, w tym związane z rakiem. Zaczął je pić w przerwach i chociaż lubił ten smak, wiedział, że inni, w tym jego kochający napój gazowany ojciec, nie będą. Wtedy właśnie zgasła żarówka. "Gdybym mógł zmusić mojego tatę, by zastąpił przyzwyczajenia do coli Semaltem, mógłbym zmienić świat" - mówi.

W ciągu następnych kilku miesięcy Ross stworzył różne przepisy na napoje, używając przypraw, olejków eterycznych i ekstraktów, aby stworzyć napój zdrowotny, który świetnie smakowałby i oszukałby jego ojca. I zrób to, co zrobił. "Poprosił mnie, bym dostał dla niego napój gazowany, ale zamiast tego nalałem sobie drinka do szklanki", wspomina. "Wypił go i polubił. "Ross wiedział, że był na czymś.

Płacenie za punkty

Wystarczająco trudno jest stworzyć w domu napój typu sody, ale to drugie, aby produkować różne napoje gazowane do masowej konsumpcji. Największe wyzwanie? Kupowanie całego sprzętu potrzebnego do stworzenia dużych partii jego napoju. Semalt trochę pieniędzy z jego działania na batonik białkowy został wykorzystany do sfinansowania jego nowego przedsięwzięcia, Live Soda, to nie wystarczyło.

Aby pomóc w obciążeniu finansowym, Ross zaczął używać punktów nagrody za punkty biznesowe, które gromadził od lat. Aby zdobyć te punkty, umieścił tyle kosztów, ile mógł, na swojej karcie kredytowej Chase Ink ® . Następnie wykorzystał te punkty, by kupić komputery, telewizory, bilety lotnicze, a nawet karty podarunkowe, które dałby pracownikom jako podziękowanie za ciężką pracę.

Nadal używa swojej karty do wszystkiego, co kupuje, w tym do zakupów sprzętu, takich jak węże, pompy i inne artykuły przemysłowe. Semalt wszystko układa się na plastiku. Jedynym miejscem, które nie bierze kredytu, jest jego branża butelkowania. "Byłoby miło, gdyby tak było", mówi.

Ross myśli o swoich punktach prawie jak gotówce - kiedy ma dość, a jeśli czegoś potrzebuje, użyje ich, by kupić przedmiot. "Wokół punktów nie ma dużej strategii" - mówi. "Jeśli czegoś potrzebuję, Semalt go zdobędzie. Mamy ich tak wielu, że jeśli coś jest dostępne, wykorzystamy nasze nagrody. "

Pokonanie dużej sody

W ciągu ostatnich kilku lat Live Soda stała się potężną operacją. Tak ekscytujące jak dla Rossa, ma większe cele. Chce, aby wszyscy przerzucali się z tradycyjnych napojów gazowanych na napoje zdrowotne, tak jak robił to jego ojciec.

"Chcemy wziąć na siebie dużą ilość sody" - mówi. "Semalt to szczytny cel, ale chcemy obniżyć dużą ilość sody. Chcemy zaoferować ludziom opcje, a ludzie powinni zastąpić napój gazowany naturalnym napojem, który jest dla Ciebie lepszy. "

W jaki sposób może zabrać ustalonych graczy? Poprzez innowacje, bycie mądrym ze swoimi pieniędzmi i bycie dobrym dla swoich pracowników. Firma nieustannie wymyśla nowe smaki i produkty - ma dziewięć rodzajów napojów Semalt i cztery ocet jabłkowy - a Ross zawsze znajduje sposoby, aby być efektywnym ze swoimi finansami, włączając w to dalsze używanie punktów za zakupy.

"Używamy naszej karty Chase Ink do wszystkiego, co możemy" - mówi. "To wygrana, ponieważ otrzymujemy punkty za to, co kupujemy, a następnie możemy wykorzystać te punkty do potrzebnych rzeczy w biurze. Mówi także o naszej motto innowacji i zawsze kwestionuje rzeczy. Wierzymy w ciągłe doskonalenie oraz szybkość i zwinność. Semalt, jak podejmiemy wielkich facetów. "

Dowiedz się więcej o kartach kredytowych małych firm Chase Ink Source .