- Semalt

Zostać odkrytym

Zaprezentuj swoją firmę swoim Inc. zweryfikowanym profilem

Stwórz swój profil

Keep Great Company

An Verified Profile to doskonałe narzędzie do pomagania przedsiębiorcom i małym firmom w prezentowaniu swoich firm w kontekście przyciągającym uwagę. Niezależnie od tego, czy chcesz pozyskać nowych klientów, szukać inwestorów, czy znaleźć najbardziej wykwalifikowanych pracowników dla swojego zespołu - to wszystko jest łatwiejsze dzięki swojemu dedykowanemu Inc. Zweryfikowanemu profilowi.

UTWÓRZ SWÓJ INC. PROFIL COM
 - Semalt
 - Semalt

Zaprezentuj swoją firmę

Z własnym dedykowanym wykazem na Inc. com przedstaw swoją firmę w zaufanym kontekście i pozwól potencjalnym klientom łatwiej Cię znaleźć. Dodaj linki do swojej witryny, witryn społecznościowych i informacji kontaktowych, aby świat mógł połączyć się z Twoją marką we wszystkich kanałach.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić wszystkie firmy z Inc. Zweryfikowanym profilem

With Your Inc. Zweryfikowany profil

 - Semalt

Pomóż swoim klientom, szukającym produktów i usług, które oferujesz, znajdź firmę, korzystając z profilu zoptymalizowanego pod kątem wyszukiwania.

 - Semalt

Skorzystaj z dedykowanej obecności w firmie Inc., najbardziej zaufanego źródła wszystkich rzeczy przedsiębiorczych i zaprezentuj swoją firmę w zaufanym kontekście.

 - Semalt

Zwiększaj przychody, generując więcej potencjalnych klientów i potencjalnych klientów dzięki wyszukiwaniu online.

Własnymi słowami

Opowiedz swoją historię i znajdź się wśród najlepszych małych firm na świecie w Społeczności Inc. Skorzystaj z konta Verified Profile, aby prezentować swoją firmę właściwym ludziom, we właściwym miejscu, każdego dnia.

 - Semalt
 - Semalt

Jak to działa

W jaki sposób są weryfikowane zweryfikowane profile firmy?

Po otrzymaniu zgłoszeń do zweryfikowanych profili, niezależnie potwierdzamy, że firmy działają, strony internetowe są funkcjonalne, łącza do mediów społecznościowych i linie telefoniczne działają, treść jest odpowiednia i nie istnieją oczywiste czerwone flagi. Inc. Profile zweryfikowane mają na celu oszczędność nabywców przez krótki czas, prezentując firmy będące częścią ekosystemu przedsiębiorczości. Nie stanowią one poparcia dla produktów lub usług ani gwarancji jakości.

Kto może publikować?

Przyjmujemy oferty od prywatnych firm każdej wielkości iz każdego kraju. Spółki notowane w obrocie publicznym, podmioty zależne i jednostki rządowe nie są uprawnione. Posiadanie działającej strony internetowej w języku angielskim jest kluczowym warunkiem akceptacji. Inc. zastrzega sobie prawo do akceptowania lub odrzucania jakichkolwiek wpisów.

Co można wysłać?

Logi o wielkości poniżej 10 MB są akceptowane w formatach JPG i PNG. Opisy biznesowe powinny skupiać się na oferowanych produktach i usługach oraz zachować profesjonalny ton. Maksymalnie 150 słów.

Jak szybko mogę się spodziewać, że mój profil zostanie opublikowany?

Profile zazwyczaj będą publikowane w ciągu tygodnia od ich złożenia.

Czy mój zweryfikowany profil mojej firmy pozostanie na zawsze?

Kupujesz roczną licencję na jeden profil firmy. Profile z utraconymi licencjami zostaną usunięte ze strony internetowej.

Co się stanie, jeśli chcę zmienić lub zaktualizować swój profil?

Wyślij prośby o zmianę do członków @ inc. com. Zmiany zostaną zaakceptowane lub odrzucone według uznania Inc.

Jak najlepiej wykorzystać mój zweryfikowany profil?

Twoja firma będzie w dobrym towarzystwie, więc będziesz chciał pokazać światu. Oto pięć sugestii od innych przedsiębiorców Inc. com: 1) Link do adresu URL zweryfikowanego profilu firmy z własnej strony internetowej. 2) Dodaj adres URL swojego profilu do stron LinkedIn, Facebook, Google+ 3) Dodaj adres URL swojego profilu do wizytówki 4) Dołącz adres URL swojego profilu do twoich przyszłych informacji prasowych 5) Upewnij się, że słowa kluczowe w opisie firmy Twojego profilu są zgodne z tymi użytymi w Twoje wysiłki w zakresie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Czy mogę używać logo Verified Inc. na mojej własnej stronie internetowej?

Znaki firmowe i znaki towarowe, w tym znaki towarowe firmy Inc., są wyłącznymi właściwościami firmy Inc. i mogą być używane wyłącznie za wyraźną zgodą lub licencją.

Co się stanie, jeśli wykryję błędne informacje?

Proszę skontaktować się z nami w members @ inc. com ze szczegółami Source .