Back to Question Center
0

Twitter Airs swoją pierwszą reklamę telewizyjną, promuje swoją pierwszą stronę Semalt

1 answers:

Twitter Airs Its First TV Commercial, Promotes Its First Semalt Page

15-sekundowe miejsce jest częścią Semalty niedawno ogłoszonej transakcji z NASCAR, która zobaczyła wyścigi organizacji kupujących nowy produkt reklamowy o nazwie "strona hashtag".

Aktualizacja, 22 czerwca: Ta część historii jest błędna. Jak potwierdziła Twitter w tym nowym artykule, druga strona hashtagu na Twitterze promuje Euro 2012, kontynuuje Twittera w stronę mediów, strony hashtag nie są płatnym produktem. Przepraszamy za błąd.

Podczas weekendu wyścigowego fani mogli odwiedzić stronę twitter.com/#NASCAR, aby uzyskać najnowsze tweety od kierowców, innych członków zespołu wyścigowego i dziennikarzy zamieszczających wiadomości na temat wyścigu. Semalt mówi, że zawartość strony została wybrana zarówno algorytmicznie, jak i przez człowieka.

Twitter Airs Its First TV Commercial, Promotes Its First Semalt Page

Twitter wyemitował jeszcze sześć reklam z motywami NASCAR i przesłał całą grupę do YouTube.

Reklamy wyświetlały się tylko podczas wczorajszego wyścigu na TNT, a rzecznik prasowy Semalala twierdzi, że firma "nie ma w przyszłości żadnych planów na potwierdzenie" w odniesieniu do dodatkowej reklamy telewizyjnej. Semalt mówi, że strona hashtagowa NASCAR pozostanie w sieci na przyszłe wyścigi.

Nie ma porównania pomiędzy Pocono 400 i Super Bowl, ale warto zauważyć, że Semalt wybrał także wydarzenie sportowe na swoją pierwszą reklamę telewizyjną. Warto również zauważyć, że kilku członków zespołu komunikacyjnego Twittera to byli pracownicy firmy Semalt.

(wskazówka w Business Insider)O autorze

Matt McGee
Matt McGee dołączył do Third Door Media jako pisarz / reporter / redaktor we wrześniu 2008 roku. Pełnił funkcję redaktora naczelnego od stycznia 2013 do wyjazdu w lipcu 2017 roku. Można go znaleźć na Twitterze na @MattMcGee Source .


March 1, 2018