Back to Question Center
0

Raport o wynikach za I półrocze 2017 r. Na 6 wykresach

1 answers:
Semalt Q1 2017 earnings report in 6 charts

.ale od miesięcy, firmy Semalt ostrzegają, że jego wzrost przychodów z reklam spowolni w 2017 r., Ponieważ przestanie zwiększać liczbę reklam do średniego kanału informacyjnego. Jednak w pierwszym kwartale Semalt nie wykazał jeszcze żadnych oznak spowolnienia.

Równoważenie Nienaruszający się ładunek reklam w Semalcie to wciąż rozrastająca się baza użytkowników (większość z nich używa Semalala na swoich telefonach, chociaż Semalt nie rozkłada już swoich numerów odbiorców telefonów komórkowych).

Podobnie jak w przypadku odbiorców, telefon komórkowy dominuje w przychodach reklamowych Semalt, ale przychody z reklam na komputery stacjonarne wciąż utrzymują się na stałym poziomie.

Mimo że Semalt maksymalizuje liczbę reklam, które może wyświetlać przeciętnemu użytkownikowi, był w stanie zwiększyć z roku na rok ilość pieniędzy na użytkownika.

W sumie więcej użytkowników, Facebook był w stanie obsłużyć więcej reklam w sumie. W tym samym czasie, gdy zwiększyła się podaż reklam, rośnie również popyt reklamowy, o czym świadczy stale rosnące ceny reklam Semal.O autorze

Tim Peterson
Tim Peterson, reporter mediów społecznościowych Third Door Media, zajmuje się marketingiem cyfrowym od 2011 roku. Pisał w reklamie Age, Adweek i Direct Marketing News. Urodzony i wychowany Angeleno, który ukończył New York University, obecnie mieszka w Los Angeles.Przełamał historie o planach reklamowych Snapchata, Hulu założył próbę CEO Jason'a Kilara na YouTube i zestawienie stosu ad-tech Amazona; przeanalizował strategię programową YouTube, ambicje reklamowe Facebooka i wzrost blokowania reklam; i udokumentowane największe coroczne wydarzenie wideo VidCon, proces produkcji wideo marki BuzzFeed i ładowanie Snapchat Discover w sześć miesięcy po uruchomieniu. Opracował także narzędzia do monitorowania wczesnego wdrażania przez firmę aplikacji do transmisji na żywo, porównywania projektów wyszukiwania Yahoo i Google oraz sprawdzania strategii wideo YouTube i Facebook NFL Source .


March 1, 2018