Back to Question Center
0

Jak uniknąć bycia oznaczonym jako spam - Porady Semalt

1 answers:

Jeśli nie korzystasz z Internetu, istnieje ryzyko, że filtry spamu będą oznaczać twoje e-maile. Igor Gamanenko, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt twierdzi, że jednym z głównych powodów, dla których trudno jest powstrzymywać spam przed spamem, jest to, że spam jest bardziej rygorystyczny niż twoja skrzynka odbiorcza - spot fissan. Prawie wszyscy dostawcy usług internetowych używają wielu technik filtrowania spamu, a niektórzy z nich wykorzystują twórcze i nieprzewidywalne sposoby zwalczania spamu. Oto wskazówki, jak ulepszyć dostarczanie poczty e-mail w ciągu kilku minut.

Skoncentrowanie się na dobrych i interesujących treściach

Ważne jest skupianie się na treściach wysokiej jakości i informacyjnych. Jeśli treść jest cenna dla Twoich kontaktów, z pewnością chętnie przeczytasz e-maile na bieżąco. Upewnij się, że wysyłasz im wysokiej jakości rzeczy do przeczytania, a pozostaje ona świeża, interesująca i aktualna dla maksymalnej ekspozycji. Jeśli wielokrotnie wysyłasz do swoich kontaktów materiały promocyjne i bezużyteczne, mogą zablokować Twój identyfikator e-mail, a Ty będziesz musiał stawić czoła spadkom w dostawie .

Usuń wszystkie nieaktywne kontakty

Jeśli twoja komunikacja mailowa jest niepożądana, twój główny dostawca Internetu dostarczy ją. A jeśli wysyłasz e-maile do różnych nieaktywnych kontaktów, które nawet nie zadają sobie trudu, aby przeczytać Twój tekst, lepiej usunąć te nieaktywne połączenia tak szybko, jak to możliwe. Powinieneś rutynowo oczyścić subskrybentów z listy i podzielić je na segmenty zgodnie z wymaganiami. Dostępne są różne narzędzia do zarządzania zaręczynami, które ułatwiają pracę..Powinieneś wysyłać wiadomości e-mail do osób, które były aktywne w ciągu ostatnich sześciu miesięcy i regularnie dodawać nowych subskrybentów do listy e-mailowej.

Sprawdź proces rejestracji i pomyśl o subskrybentach

Powinieneś zawsze przejrzeć procedurę rejestracji i spróbować postawić się w roli subskrybenta. Jeśli wyślesz im treść, której nigdy nie oczekiwali, subskrybenci nie przeczytają jej i mogą oznaczyć ją jako spam. Dlatego powinieneś używać profesjonalnego lub przyjaznego języka w swoich materiałach i nadać mu atrakcyjny wygląd. Nie ma potrzeby wielokrotnego zmieniania szablonu i logo, ponieważ może to zmylić odbiorców i mogą oni składać skargi dotyczące spamu przeciwko firmie .

Unikaj wysyłania grafiki i obrazów do wiadomości e-mail

Wysyłanie grafik i obrazów w wiadomościach e-mail może drażnić subskrybentów, zwłaszcza gdy zdjęcia są duże. Jeśli chcesz wysłać kilka zdjęć, powinieneś zaprojektować własne zdjęcia lub napisać tekst wiadomości e-mail w postaci grafiki, nadając jej atrakcyjny i atrakcyjny wygląd. Z drugiej strony lepiej wysyłać wiadomości e-mail w formie zwykłego tekstu do swoich subskrybentów .

Wysyłaj ukierunkowane, spersonalizowane i uruchamiane wiadomości e-mail oraz usuwaj kampanie

Jeśli chcesz generować namiary, powinieneś wysyłać ukierunkowane i spersonalizowane wiadomości e-mail do swoich subskrybentów. Najczęściej ten trend jest identyfikowany jako spam, ale jeśli Twoja treść jest przydatna i angażująca, żaden odbiorca nie oznaczy Cię jako spam. Na poziomie podstawowym powinieneś wysyłać wiadomości powitalne do wszystkich swoich subskrybentów i wysyłać im e-maile promocyjne raz w tygodniu, aby utrzymać ich uwagę w nienaruszonym sezonie po sezonie .

Ostateczne przemyślenia

Twój główny nacisk powinien zostać położony na listę aktywnych kontaktów. Możesz wysłać im promocyjne e-maile, ale tekst nie powinien być pozbawiony znaczenia lub dziwny. Jeśli skupisz się na jakości, szanse na to, że twoje kontakty staną się szczęśliwymi klientami .

November 29, 2017