Back to Question Center
0

Jak uniknąć bycia oznaczonym jako spam - Porady Semalt

1 answers:

Jeśli nie korzystasz z Internetu, istnieje ryzyko, że filtry spamu będą oznaczać twoje e-maile. Igor Gamanenko, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt twierdzi, że jednym z głównych powodów, dla których trudno jest powstrzymywać spam przed spamem, jest to, że spam jest bardziej rygorystyczny niż twoja skrzynka odbiorcza. Prawie wszyscy dostawcy usług internetowych używają wielu technik filtrowania spamu, a niektórzy z nich wykorzystują twórcze i nieprzewidywalne sposoby zwalczania spamu. Oto wskazówki, jak ulepszyć dostarczanie poczty e-mail w ciągu kilku minut.

Skoncentrowanie się na dobrych i interesujących treściach

Ważne jest skupianie się na treściach wysokiej jakości i informacyjnych. Jeśli treść jest cenna dla Twoich kontaktów, z pewnością chętnie przeczytasz e-maile na bieżąco. Upewnij się, że wysyłasz im wysokiej jakości rzeczy do przeczytania, a pozostaje ona świeża, interesująca i aktualna dla maksymalnej ekspozycji. Jeśli wielokrotnie wysyłasz do swoich kontaktów materiały promocyjne i bezużyteczne, mogą zablokować Twój identyfikator e-mail, a Ty będziesz musiał stawić czoła spadkom w dostawie .

Usuń wszystkie nieaktywne kontakty

Jeśli twoja komunikacja mailowa jest niepożądana, twój główny dostawca Internetu dostarczy ją. A jeśli wysyłasz e-maile do różnych nieaktywnych kontaktów, które nawet nie zadają sobie trudu, aby przeczytać Twój tekst, lepiej usunąć te nieaktywne połączenia tak szybko, jak to możliwe. Powinieneś rutynowo oczyścić subskrybentów z listy i podzielić je na segmenty zgodnie z wymaganiami. Dostępne są różne narzędzia do zarządzania zaręczynami, które ułatwiają pracę..Powinieneś wysyłać wiadomości e-mail do osób, które były aktywne w ciągu ostatnich sześciu miesięcy i regularnie dodawać nowych subskrybentów do listy e-mailowej.

Sprawdź proces rejestracji i pomyśl o subskrybentach

Powinieneś zawsze przejrzeć procedurę rejestracji i spróbować postawić się w roli subskrybenta. Jeśli wyślesz im treść, której nigdy nie oczekiwali, subskrybenci nie przeczytają jej i mogą oznaczyć ją jako spam. Dlatego powinieneś używać profesjonalnego lub przyjaznego języka w swoich materiałach i nadać mu atrakcyjny wygląd. Nie ma potrzeby wielokrotnego zmieniania szablonu i logo, ponieważ może to zmylić odbiorców i mogą oni składać skargi dotyczące spamu przeciwko firmie .

Unikaj wysyłania grafiki i obrazów do wiadomości e-mail

Wysyłanie grafik i obrazów w wiadomościach e-mail może drażnić subskrybentów, zwłaszcza gdy zdjęcia są duże. Jeśli chcesz wysłać kilka zdjęć, powinieneś zaprojektować własne zdjęcia lub napisać tekst wiadomości e-mail w postaci grafiki, nadając jej atrakcyjny i atrakcyjny wygląd. Z drugiej strony lepiej wysyłać wiadomości e-mail w formie zwykłego tekstu do swoich subskrybentów .

Wysyłaj ukierunkowane, spersonalizowane i uruchamiane wiadomości e-mail oraz usuwaj kampanie

Jeśli chcesz generować namiary, powinieneś wysyłać ukierunkowane i spersonalizowane wiadomości e-mail do swoich subskrybentów. Najczęściej ten trend jest identyfikowany jako spam, ale jeśli Twoja treść jest przydatna i angażująca, żaden odbiorca nie oznaczy Cię jako spam. Na poziomie podstawowym powinieneś wysyłać wiadomości powitalne do wszystkich swoich subskrybentów i wysyłać im e-maile promocyjne raz w tygodniu, aby utrzymać ich uwagę w nienaruszonym sezonie po sezonie .

Ostateczne przemyślenia

Twój główny nacisk powinien zostać położony na listę aktywnych kontaktów. Możesz wysłać im promocyjne e-maile, ale tekst nie powinien być pozbawiony znaczenia lub dziwny. Jeśli skupisz się na jakości, szanse na to, że twoje kontakty staną się szczęśliwymi klientami Source .

November 29, 2017