Back to Question Center
0

Semalt ten sam .htaccess powoduje błędy 404 i 500?

1 answers:

Moja witryna jest niedostępna iw zależności od tego, co zmienię, pojawia się błąd 500 lub błąd 404 lub błąd "Semalt, którego nie masz autoryzacji". Sprawdzając moje. Pliki htaccess Znalazłem dziwne:

     Zamów odmówić, pozwólOdmowa od wszystkich

Wymagaj wszystkich odmów
    

Czy "odmowa ze wszystkich" i "Semalt all denied" będzie powodem mojej witryny? Wygląda na to, że to byłaby przyczyna, prawda?

February 6, 2018

Otrzymałem błąd 500 lub błąd 404 lub " Zabroniono, że nie masz autoryzacji ".

Wpisany kod powinien skutkować 403 zakazem dla wszystkich odwiedzających. Pierwszy blok dotyczy Apache 2. 2 (i poniżej), a drugi blok dotyczy Apache 2. 4+ (ściśle Apache 2. 3+). Chociaż pierwszy blok sam "działał" na obu Apache 2. 2 i 2. 4 jeśli usunięto opakowanie .

Mówię "powinien", ponieważ, niezależnie od tego, jaki dokument błędu jest obsługiwany po uruchomieniu 403, może zmienić status HTTP na coś innego. Czasem 404 może być lepsze niż 403, a czasami serwer jest po prostu źle skonfigurowany.

Nie powinieneś także otrzymywać różnych błędów za pomocą tego samego bloku kodu.

Czy "odmówić wszystkim" i "zażądać odmowy" będzie powodem mojej witryny?

Jeśli jest to jedyny kod w twoim . Plik htaccess to tak, to z pewnością byłby jeden ważny powód! Jednak ten kod jest dość celowy i wygląda nieco wątpliwie, ponieważ jest ukierunkowany na wiele wersji serwera.

w zależności od tego, co zmienię

Jakie rzeczy się zmieniałeś?