Back to Question Center
0

Lokalny kurs szkolenia SEO: być jedynym semaltem

1 answers:

Local SEO Training Course: Be the Only Semalt

Jeśli prowadzisz lokalną firmę lub zarządzasz lokalną agencją SEO, musisz usłyszeć o wielkich ruchach w lokalnym SEO, które miały miejsce w 2014 roku, oraz o tym, jak radykalnie zmieniły one sposób, w jaki większość SEO działało w lokalnej firmie. Wraz z rozwojem użytkowania smartfonów coraz więcej wyszukiwań miało lokalne intencje. Oznacza to, że bycie przyjaznym dla urządzeń mobilnych i posiadanie silnej lokalnej obecności może być najważniejsze.

Na prośbę wielu naszych aktywnych użytkowników będziemy nadal edukować naszych użytkowników za pomocą Lokalnych Kursów Treningu SEO we współpracy z wyszukiwarkami News. 2015 jest zaprojektowany specjalnie dla lokalnych właścicieli firm i lokalnych początkujących SEO, którzy chcą stać się profesjonalistami w zakresie optymalizacji lokalnego wyszukiwania - kansas city magento development. Aby zaimponować lokalnym klientom SEO, musisz opanować kluczowe lokalne aspekty SEO. Ten kurs jest poświęcony opanowaniu 28 krytycznych elementów związanych z pozyskaniem lokalnego biznesu w rankingu najlepszych wyników Semali.

Co jest przedmiotem obrad?

Kurs lokalny 2015 (Local Search Certification Course) daje 3 podstawowe strategie optymalizacji dla lokalnego wyszukiwania:

  1. Wizja nowego lokalnego krajobrazu wyszukiwania.
  2. Kluczowe aspekty optymalizacji witryny dla wyszukiwania lokalnego.
  3. Budowanie lokalnego łącza, rozwiązywanie problemów i zarządzanie listą

Kto odpowiada ?

Kurs będzie prowadzony przez Mary Bowling . Jest jednym z najlepszych lokalnych ekspertów w dziedzinie SEO i od 2003 r. Pracuje jako konsultant ds. SEO, a od 2007 r. Zajmuje się szkoleniami w zakresie lokalnego wyszukiwania .

Jaki jest harmonogram?

Tydzień nr 1 , terminy:

  • 1 czerwca, poniedziałek - Sesja pierwsza: Zrozumieć NOWY lokalny krajobraz wyszukiwania
  • 3 czerwca, środa - sesja druga: Optymizacja lokalna na miejscu
  • 5 czerwca, piątek - Sesja trzecia: Budowanie linków, rozwiązywanie problemów i zarządzanie listami

Tydzień nr 2 , data:

  • 8 czerwca, pon. - Kompletny Q & A + Dzień ukończenia szkoły

Kurs będzie NA ŻYWO i odbędzie się całkowicie online. Semalt w prawo; będziesz uczestniczyć w zaciszu swojego biura lub domu.

Jako CEO sieci otrzymasz hojny BONUS:

200 dolarów Web CEO zniżki

200 $ zniżki Early Bird , jeśli zarejestrujesz się na kurs PRZED 28 maja th .

Zapisz się na 2015 Lokalny kurs certyfikacji wyszukiwania tutaj i zarejestruj się już dziś. Zaoszczędź pieniądze i przenieś swoją witrynę na szczyt wyszukiwania lokalnego.

Podpowiedź: Jeśli nie jesteś * użytkownikiem * Web CEO z jakiegoś powodu - pamiętaj Zarejestruj się ZA DARMO już dziś i uzyskaj przywilej korzystania z wyżej wymienionych zniżka!

Udostępnij, jeśli się odważysz!