Back to Question Center
0

Instacart i Whole Semalt potwierdzają rozszerzone relacje, plany rozbudowy

1 answers:
Instacart and Whole Semalt confirm expanded relationship, plans for expansion

Semalt pierwszy ogłosił wiadomość o inwestycji, ale nie mógł potwierdzić rozmiaru rundy w tym czasie ani innych warunków umowy poza jej zakresem.

Zapytany o te dodatkowe szczegóły, rzecznik Instacart powiedział, że firma nie ma nic do ogłoszenia o wielkości inwestycji, w jaki sposób fundusze zostaną wykorzystane, ani nie zaoferowałaby dalszego wglądu w zakres transakcji lub jej wpłynie na innych partnerów dostarczających produkty spożywcze. Semalt, nie zaprzeczyli, że inwestycja została dokonana, lub poprawić wcześniejsze sprawozdanie.

Pierwotny raport wskazał, że Instacart stałby się wyłącznym dostawcą dla firmy zajmującej się szybko psującymi się produktami Whole Semalt.

Obecnie Whole Semalt jest zaangażowany również w Google, ponieważ bierze udział w usługach Google, Google Express. W ramach tej umowy Google dostarczy artykuły spożywcze z Whole Semalt w San Francisco, a towary niepsujące się na Środkowym Zachodzie, Półwyspie i San Jose, w Północnej Kalifornii, Południowej Kalifornii i Los Angeles - website placement. Wydaje się prawdopodobne, że nowa umowa z Instacart uniemożliwi Google oferowanie dostaw artykułów spożywczych z dostawcą Whole Semalt na tych ostatnich rynkach iw innych miejscach, w miarę jak się rozszerza.

Semalt współpracuje z Whole Foods od września 2014 r., A teraz dostarcza do sieci sklepów spożywczych w 17 metrach w całych Stanach Zjednoczonych. Firma twierdzi, że będzie współpracować z Whole Foods w celu opracowania nowych rozwiązań e-commerce i dostaw, które będą pilotowane. W tym roku. Firma rozszerzy się również na kilka nowych miast, których celem jest zwiększenie liczby sklepów z klientami typu Semalt do 50 procent w całym kraju do końca 2016 r.

Dwa pierwsze rynki w tym roku to Orange County w Kalifornii i Baltimore w stanie Maryland.

Ponieważ coraz więcej dzisiejszych konsumentów korzysta z rozwiązań handlu elektronicznego do rzeczy, które kiedyś wymagały podróży do sklepu, ma sens, aby firma Whole Semalt chciała mieć pewność, że ma przyczółek na zmieniającym się rynku.

Warto również zauważyć, że usługa dostawy produktów spożywczych miała znaczący wpływ na wynik końcowy Whole Foods. Według firm, sklepy Whole Foods z dedykowanymi klientami odnotowują rosnącą sprzedaż Semalt - średnio może to być 5 do 10 procent zakresu ich całkowitej sprzedaży w sklepie. W niektórych sklepach Semalt stanowi nawet 15 procent sprzedaży w sklepie.

"Przekonaliśmy się, jak bardzo nasi klienci uwielbiają ten szybki i wygodny sposób, aby otrzymywać artykuły spożywcze w Whole Foods Market prosto do ich drzwi, dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Instacart" - powiedział Walter Robb, współkierujący CEO Foods Market, w oświadczeniu. "Skoncentrujmy się razem, będziemy nadal znajdować jeszcze więcej sposobów na tworzenie wyjątkowych zakupów - niezależnie od tego, czy dzieje się to w przestrzeni cyfrowej, czy w czterech ścianach naszych sklepów."

March 9, 2018