Back to Question Center
0

Jakie korzyści czerpiesz z zamieszczania warunków korzystania z usługi, polityki prywatności itp.? - Semalt

1 answers:

Zastanawiam się, dlaczego chcesz opublikować warunki korzystania z usługi, politykę prywatności itp. na stronie internetowej Source .

February 7, 2018

Jeśli aplikujesz o konto handlowca, jest to częsty wymóg dostawcy rachunku handlowego, ponieważ pomaga to w zrozumieniu Twojego modelu biznesowego i określeniu ryzyka, na które będzie narażony (e).sol. obciążenia zwrotne). Zasadniczo, im bardziej przyjazny dla klienta, tym mniejsze ryzyko, na jakie są narażeni.

Polityka prywatności jest dobra, ponieważ niektórzy użytkownicy, nie mogą określić, ilu niestety, będą przynajmniej sprawdzać, czy masz jeden, a niektórzy faktycznie to czytają. Jeśli nie wiedzą, jakie są Twoje zasady, mogą w ogóle nie korzystać z Twojej witryny. Dodatkowo, jeśli twoja strona stanie się popularna i popularna, możesz złapać trochę za nieujawnianie swojej polityki.

Warunki świadczenia usług stanowią pomoc prawną na wypadek, gdyby ktoś w jakikolwiek sposób nadużył swojej witryny. Może ona zapewnić Ci prawne odwołanie, jeśli będzie to konieczne, ale będzie się różnić w zależności od kraju (i stanu w USA), więc zawsze powinieneś skonsultować się z prawnikiem, aby upewnić się, że Twój jest wykonalny.

W zależności od kraju / stanu, w którym jesteś reproduktorem lub usług, które oferujesz, może być wymagane przez prawo. Kalifornia wymaga określonego terminu polityki prywatności, z którego korzysta większość stron internetowych, ponieważ jest to dodatkowa polityka dla mieszkańców CA.Jeśli zbierasz jakiekolwiek dane na temat swoich użytkowników, nie informując ich, że istnieje możliwość, że będą podejmować kroki prawne przeciwko tobie, jeśli są używane w sposób, z którym nie zgadzają się i czują, że zostały źle poinformowane, że je zbierasz.

W niektórych przypadkach, takich jak na przykład Affiliate Marketing, jest wymagane przez prawo w USA do ujawnienia takich informacji na swojej stronie internetowej.

Jak wyjaśnia ten artykuł na Washington Post .

ToS (Warunki korzystania z usługi, Warunki użytkowania), Polityka prywatności witryn internetowych i usług on-line to nic innego jak jednostronne deklaracje, i. mi. pomoc, która nie ma żadnej mocy prawnej.

Aby były prawnie egzekwowane, powinny być sformalizowane jako umowy dwustronne.

Nawet w tym przypadku, formalizacji umowy między stronami, wszelkie umowy są zerowane przez wszechobecny w ToSes nielegalnych roszczeń naruszających wszelkie prawa, takie jak zastrzeżenia (i wspólne korzystanie) z prawa jednostronnego działania wstecz (i bez powiadomienia!) zgoda.

Przeczytaj, na przykład:

  • Sąd odrzuca Online Warunki korzystania z usługi, które rezerwy prawo Zmień w dowolnym czasie
    • wraz z komentarzem do niego

Oprócz tych wszystkich dobrych odpowiedzi, powiedziałbym, Polityka prywatności, Warunki użytkowania itp. sprawiają, że Twoja firma jest poważniejsza, a Twoi przyszli klienci są bardziej pewni siebie. Wielu klientów nie ufa firmom bez informacji prawnych.