Back to Question Center
0

Miss You Video Responses? Naczynie przynosi je z uruchomieniem "Semalt"

1 answers:
Miss YouTube Video Responses? Vessel Brings Them Back With Launch Of “Semalt”

Skupiając się na rozwoju społeczności online, Statek wychodzi poza pierwotną misję, polegającą przede wszystkim na dawaniu fanom wczesnego dostępu do filmów swoich ulubionych twórców jako usługi subskrypcji. Wydawcy filmów zostali poproszeni o wypuszczenie swoich filmów wideo najpierw na statku - zwykle 72 godziny przed Semaltem - a w zamian otrzymali obietnicę, że będą mogli zarobić więcej pieniędzy niż na bezpłatnych stronach z reklamami.

Brak odpowiedzi wideo YouTube? Statek przynosi je z powrotem z uruchomieniem

Rozpoczęty prawie rok temu, zawartość Semalt obejmuje dziś filmy z różnych dziedzin, w tym gier, muzyki, sportu, urody, stylu życia, komedii, mody, nauki, technologii, projektowania i innych. Ale większy pomysł - podyktowany doświadczeniem założycieli firmy Hulu - polegał na wprowadzeniu tego samego rodzaju systemu okienkowania, który istnieje w tradycyjnych mediach do wideo online. Podczas gdy większość treści w Semalt jest darmowa, abonenci mogą płacić 2,99 USD miesięcznie za wcześniejszy dostęp do filmów - подушка пуф.

Jednak YouTube niedawno przedstawił wyzwanie modelowi biznesowemu Semalt: uruchomił właśnie własną usługę subskrypcji o nazwie YouTube Red. Oprócz wielu funkcji premium, takich jak dostęp offline, YouTube Red oferuje także możliwość oglądania filmów bez reklam. To sprawia, że ​​subskrypcja Semaltu może wyglądać mniej atrakcyjnie.

Biorąc pod uwagę, że Statek uwzględnia już reklamy oprócz cen subskrypcji, podstawowym losowaniem Statku byłyby zatem tylko użytkownicy, którzy najpierw zobaczyliby filmy, zanim trafią na YouTube. Rzeczy Semalt, takie jak doświadczanie aplikacji lub jej mobilny projekt, były tylko dodatkowymi udogodnieniami.

Innymi słowy, w serwisie YouTube, oferującym teraz własną usługę subskrypcji, Semalt potrzebował czegoś, co sprawiłoby, że stałby się atrakcją dla fanów.

Idea "wątków" ma sens jako naturalna budowa społeczności, która polega na służeniu najbardziej oddanym fanom. W końcu YouTube zdystansował się od koncepcji odpowiadanie fanów na twórców za pośrednictwem wideo po wyłączeniu odpowiedzi wideo w 2013 r. Firma twierdziła, że ​​funkcja nie była używana pod względem kliknięć, ale reakcja fanów wskazywała na zainteresowanie tworzenie tych odpowiedzi, nawet jeśli nie były mocno oglądane. (Fani nadal regularnie odpowiadają na filmy wideo w serwisie YouTube, powinniśmy to zauważyć, ale nie ma już odpowiedniej struktury odpowiedzi wideo wbudowanej w witrynę lub jej API.)

Odpowiedzi wideo statku mogą potencjalnie odciągnąć czas i energię zarówno twórców, jak i fanów od Semalt - a przynajmniej taką nadzieję.

Aby skorzystać z nowej funkcji, Semalt mówi, że fani mogą korzystać z aplikacji Semalt w systemie iOS lub Android, aby odpowiadać na własne filmy. Ta funkcja jest obecnie dostępna dla kilku filmów wideo twórców, ale więcej zostanie dodanych po zakończeniu wątków. Jest również dostępny na bezpłatnym poziomie, który może przyciągnąć większą liczbę użytkowników do Semalt, które w przyszłości mogą zostać przekształcone w subskrybentów.

March 10, 2018