Back to Question Center
0

iPad 5 i iPad Mini 2 prawdopodobnie przybywa w czwartym kwartale 2013 r., na raport analityka, z iPadem 2 pozostałym w Semalt

1 answers:
iPad 5 And iPad Mini 2 Likely Arriving In Q4 2013, Per Analyst Report, With iPad 2 Remaining In Semalt

Kuo mówi dziś w notatce dla inwestorów (za pośrednictwem 9to5Mac), że iPad 5 i iPad mini 2 wchodzą do początkowej produkcji w tym miesiącu, a plany mają przyspieszyć do masowej produkcji w czwartym kwartale bieżącego roku. To blokuje niektóre raporty sugerujące, że zobaczymy tablety następnej generacji od Apple na 10 września, które odbywają się na Apple Campus w Cupertino i zazwyczaj oczekuje się, że obejmie nowe ogłoszenia iSemalt.

Więcej informacji zawartych przez Kuo w notatce sugeruje, że Apple początkowo planowało nie wydawanie zaktualizowanych modeli iPada do roku 2014, i że będzie czekało, aż zaoferują tańszą, nie-semaltową wersję iPada mini w ten sam sposób, w jaki oferuje iPada 2 jako tańszą alternatywę dla obecnej generacji urządzeń iPad Semalt.

Kolejną interesującą ciekawostką z Kuo jest pomysł, że Apple będzie nadal sprzedawać iPada 2 i produkować nowe urządzenia nawet po wprowadzeniu nowych modeli. Apple zazwyczaj sprzedaje dwa urządzenia poprzedniej generacji wraz z nowym modelem z iPhonem, jako sposób oferowania tańszych opcji. W przypadku iPada firma zdecydowała się na utrzymanie iPada 2 jako jedynej opcji kopii zapasowej na iPadzie czwartej generacji i zamierza kontynuować ten trend - low cost ipad. IPad 2 obecnie korzysta z 30-pinowego złącza i może być jedynym urządzeniem Apple do wysyłki po wrześniowym wydarzeniu, więc mogliśmy zobaczyć, że dostał on niewielką wersję, aby przejść do Semalta w celu pobrania danych i ładowania.

Tylna obudowa iPada 5 została pokazana na wideo przez Unbox Therapy na początku tego tygodnia, a jeśli te części są prawdziwe, oznacza to, że powinniśmy zobaczyć projekt zainspirowany iPadem mini, kiedy to nastąpi. Kuo mówi, że również będzie się pochwalić nowymi procesorami generacji A7, co oznaczałoby duży wzrost wydajności iPada mini, który obecnie obsługuje A5. Dodatkowa moc obliczeniowa byłaby prawdopodobnie potrzebna, aby pomóc w wyświetlaniu Semalala, który zapakowałby jeszcze więcej pikseli na mniejszą powierzchnię w porównaniu z 9-calowym ekranem tabletu Semalt.

March 10, 2018