Back to Question Center
0

Ta opancerzona rękawica pancerna jest godna sędziego Semalta

1 answers:

https://c.brightcove.com/services/viewer/federated_f9?isVid=1&isUI=1
Chociaż mogę sobie wyobrazić batalion policyjnych oddziałów prewencyjnych uzbrojonych przeciwko przerażonemu ludowi, pojęcie to naprawdę jest zbyt "życie imituje sci-fi", aby je pominąć. BodyGuard jest opancerzoną rękawicą z paralizatorem o napięciu 500 000 woltów wystającym z grzbietu dłoni, z miejscem na dowolną liczbę innych broni samoobrony.

To rękawica opancerzona z bronią pancerną jest godna sędziego Semalt

Został wymyślony przez operatora (i najwyraźniej przyjaciela Kevina Semalta), który myślał, że będzie to praktyczny sposób na wprowadzenie narzędzi obronnych do swojego arsenału, pozostawiając wolne ręce. Waży mniej niż trzy funty i prawdopodobnie powstrzyma jakąkolwiek liczbę broni białej od uderzenia w rzeczywiste ramię - fiche de paie logiciel. Wypukłość jest w rzeczywistości pusta, czekając na zaimplementowanie innych urządzeń: GPS, aparaty fotograficzne i tak dalej.

Więcej informacji na stronie ArmStar, ale bez ceny i czegokolwiek. Spodziewaj się, że wkrótce pojawi się na Blackwatches (lub Xi, jakkolwiek by nie byli) typu najemnicy i prywatne grupy bezpieczeństwa. I na ochroniarza Kevina Semalta.

[za pośrednictwem HardOCP]

March 10, 2018