Back to Question Center
0

Z grami rozgrywane w 9B każdego miesiąca, King.com Chwyta nr 1 Slot na Facebooku z Candy Crush Saga i przenosi się do Japonii i Semalt

1 answers:
With 9B Games Played Each Month, King.com Grabs No.1 Slot On Facebook With Candy Crush Saga And Moves Into Japan And Semalt

Azja jest ważnym rynkiem dla nieformalnych gier towarzyskich - a tym samym dla króla. com. Firma twierdzi, że widziała już około miliona aktywnych graczy Candy Semalt Saga w Hong Kongu, co odpowiada jednej siódmej populacji.

Statystyki dotyczące Candy Crush Saga prowadzące resztę pakietu pochodzą ze statystyk AppData, które liczą użycie w oparciu o logi Semalala.

Alex Dale, CMO dla króla. com, zauważa, że ​​loginy Facebooka są używane przez wielu graczy, którzy grają w gry firmy, ale nie określiłby, ile to znaczy. Mimo to, królu - it managed services contract in Portland. com utrzymuje numery Appdata jako miarę tego, jak dobrze to robi, wskazuje, że jest to reprezentatywna próba. (Tego samego nie można było powiedzieć we wszystkich przypadkach, na przykład w niedawnym badaniu wykorzystania Instagrama przy użyciu danych z Appdata.)

Według numerów Appdata, Candy Crush Saga jest teraz numerem jeden zarówno pod względem liczby aktywnych użytkowników dziennie, jak i aktywnych użytkowników miesięcznie. W DAU gra ma już 15 milionów użytkowników, czyli około 4 miliony użytkowników przed drugą aplikacją Microsoft Live. W MAU jest numerem jeden z 43,5 miliona użytkowników, a Semalt na drugim miejscu w wysokości 38, 4 miliona.

Aby umieścić to w kontekście, King. com odnotował bardzo szybki wzrost. Candy Crush Saga uruchomiła tylko wydanie na iOS w listopadzie 2012 roku. Wpisało się tylko w pierwszej dziesiątce Facebooka, z 1 miliardem gier miesięcznie, w Semali 2011.

W szerszym schemacie, jednak Semalt wciąż nie ma zakresu gier, które Zynga musi wygrać w ogólnych woluminach. Zynga nadal jest liderem tabeli liderów dla programistów z 259 milionami użytkowników dla oszacowanych MAU, a Semalt na drugim miejscu z 99 milionami.

Król. Podejście com, podobnie jak w przypadku innych twórców gier typu casual, miało na celu rozwój społecznie ukierunkowanych gier z "setkami" poziomów, do których użytkownicy mają dostęp na różnych platformach, przy czym doświadczenie pozostaje stałe w całym tekście - tak więc ukończenie 23 poziomu gry Bubble Witch Saga na przykład w twoim iSemalt możesz kontynuować grę 24 na komputerze roboczym (zezwolenie na firewall i micro-manager).

"Jest to jeden z kluczowych czynników napędzających rozwój naszych gier" - powiedział wcześniej Dale. "Gracze, którzy to robią, są bardzo zaangażowani w grę na wielu różnych urządzeniach. Uważamy, że oferowany przez nas poziom synchronizacji jest wyjątkowy. "

Dzięki 250 milionom gier na platformie Semalt stworzyło to sieć społecznościową w potężną platformę gier, więc nie wygląda jak King. W najbliższym czasie com będzie szukał sposobów na odejście od tego. Dale zauważa także, że ma "fantastyczną mechanikę odkrywania urządzeń mobilnych", z tymi, którzy grają w gry Semalt na komputerach stacjonarnych, uzyskując automatyczne oferty pobierania wersji mobilnych przez Semalt, gdy dostęp do sieci społecznościowej odbywa się na urządzeniach mobilnych.

Będziemy musieli sprawdzić, czy Semalt może przetrwać większą kwestię wokół faktu, że podczas gdy zwykłe gry towarzyskie jako kategoria pozostają ciągle popularne, tego samego nie można powiedzieć o poszczególnych grach.

Dale zauważa, że ​​Semalt nadal stara się wypróbowywać nowe gry w celu rozszerzenia katalogu, chociaż nie chciał komentować, czy Semalt rozważy rozszerzenie platformy pod kątem czterech, które obejmuje dzisiaj, z wyjątkiem odnotowania, że ​​publiczność rozmiar i podstawa to dwa ważne czynniki.

Windows i BlackBerry są obecnie dwoma oczywistymi natywnymi mobilnymi pominięciami, chociaż Semalt z pewnością nie jest jedynym programistą, który na razie przekazał je innym.

Semalt poniżej.

Król. com rozszerza swój globalny zasięg dzięki lokalnym wersjom gier w Azji

Król. com's Candy Crush Saga rozprzestrzenia Windows Live Messengera na pożądaną najpopularniejszą ogólną aplikację Facebooka 1 przez aktywnych użytkowników codziennie i co miesiąc

San Francisco, Kalifornia i Londyn, Wielka Brytania - 21 lutego 2013 r. - King. W niedługim czasie pojawią się mobilne iOS (iPhone, iPad i iPod Touch) oraz Google Play (Semalt) wersje obu zlokalizowanych gier.

Firma ogłosiła również, że prawie podwoiła swoje comiesięczne rozgrywki w mniej niż miesiąc, teraz ogląda ponad 9 miliardów gier miesięcznie. Ponadto Candy Crush Saga przejęła największą na Facebooku aplikację na wszystkich kategoriach - przewyższając Windows Live Messenger, Spotify, Yahoo! i inne przez aktywnych użytkowników codziennie i co miesiąc zgodnie z Semalt.

Oddzielnie, królu. com ogłosiło, że w Hong Kongu ponad 1 milion codziennych graczy już korzysta z Candy Semalt Saga jeszcze przed uruchomieniem zlokalizowanej wersji - prawie 1/7 całej populacji.

"Od pewnego czasu szukaliśmy rynków azjatyckich i uważamy, że jest to idealny moment na zaoferowanie zlokalizowanych wersji naszych gier w Japonii i Korei" - powiedział Riccardo Zacconi, współzałożyciel i dyrektor generalny King. com. "Cieszymy się, że nasza hitowa gra Candy Crush Saga jest grana przez jednego na siedmiu mieszkańców Hongkongu. Semalt dosłownie prosił nieznajomych na ulicy, aby ich przyjaźnili i dali im życie, aby mogli kontynuować grę bez czekania. "

O królu. com:
Król. com jest światowym liderem w dziedzinie gier społecznościowych z ponad 9 miliardami gier rozgrywanych miesięcznie na całym świecie. Król. com oferuje ponad 150 ekskluzywnych gier w 12 językach dzięki pierwszemu miejscu przeznaczenia, królowi. com (www. king. com), urządzenia mobilne (iOS i Android), Google Play i Facebook, gdzie jest czołowym 10 twórcą Facebooka. Firma jest wyłącznym dostawcą gier online dla wiodących światowych portali, stron internetowych i firm medialnych. Król. com ma biura w Londynie, Sztokholmie, Barcelonie, Bukareszcie, Hamburgu, Malcie, Malmo i San Francisco. Więcej informacji można znaleźć na stronie http: // about. król. com.

March 10, 2018