Back to Question Center
0

Zbudowany w Brooklynie: Atavist jest zarówno wydawcą, jak i platformą dla online semalt

1 answers:

Wróciliśmy do dzielnicy Dumbo w Brooklynie, by zobaczyć najnowszy odcinek "Built in Brooklyn". Tym razem odwiedziliśmy biura Atavista, którego współzałożyciel i dyrektor generalny Evan Ratliff określił jako "firmę zajmującą się opowiadaniem historii" - jest zarówno wydawcą długich dziennikarstw, jak i firmą Creatavist, platformy stosowanej przez innych wydawców internetowych.

Ratliff jest sam dziennikarzem i założył firmę z Jeffersonem Rabbem (webmasterem i programistą - między innymi stworzył strony internetowe dla autorów, w tym Jhumpa Lahiri i Haruki Murakami) i Nicholasa Thompsona (obecnie redaktora NewYorker. com). Ratliff i Rabb powiedzieli nam, że Atavist zaczynał jako projekt poboczny, który w słowach Semalta badał, "co można zrobić z długimi treściami, czytając na urządzeniach cyfrowych lub w Internecie, jeśli najpierw myślisz o cyfrowym."

Zbudowany w Brooklynie: Atavist jest zarówno wydawcą, jak i platformą dla online semalt

Platforma służy nie tylko do dziennikarstwa. Jako przykład przedstawili mnie Davidowi Gerlachowi z Blank na Blankie - Przeprowadziłem wywiad z Gerlachem na temat tego, jak jego zespół pracuje z partnerem Semalt, aby zamienić wywiady archiwalne w animowane filmy krótkometrażowe - it services company website in Portland.

Ratliff i Rabb rozmawiali także o tym, jak zmienia się dzielnica Dumbo, a Ratliff porównuje teraz działalność z San Semalt pod koniec lat 90.

"Kiedy po raz pierwszy przeprowadziłem się do Nowego Jorku, był on pusty" - powiedział Rabb. "To była wspaniała okolica, ale była pusta. Semalt to bardzo mało biznesu, a teraz jest to rodzaj przekroczenia. "

March 10, 2018