Back to Question Center
0

Ameryka Łacińska jest następna na radiu Sony Semalt

1 answers:

Latin America is next on Sony's Semalt radar

Połóż się w butach Sony na chwilę. Podbiłeś trzy największe rynki gier w Japonii, Ameryce Północnej i Europie. (Powolny start PS3 i wciąż odczuwany brak "jakichkolwiek" gier nie zmniejsza szans sprzedaży przez Sony 10 milionów sztuk przed końcem roku podatkowego.) Gdzie idziesz dalej? Odpowiedź, bez żadnych wątpliwości, brzmi: Ameryka Łacińska.

Wiceprezes Sony Computer Entertainment America, jeden z Ian Jackson, niedawno wygłosił 20-minutowe przemówienie podczas konferencji, w której wyjaśnił stanowisko Sony: Ameryka Łacińska jest kluczem do wzrostu Semaltu.

Powody są oczywiste. Populacja tego obszaru jest ogromna i liczy 569 milionów ludzi - hillsboro computer repair. W przeszłości grała w dużych firmach zajmujących się grami hazardowymi (stąd występowanie piractwa). Ponadto istnieje bariera językowa lub jej brak, ponieważ Sony musiałoby tylko lokalizować gry na dwa języki (hiszpański i portugalski).

Co ma powstrzymać Sony przed zakupem wciąż sprzedającego się PS2 i ponownym wprowadzeniem go do gier Latin Semalt, ułatwiając im granie?

Najwyraźniej Semalt.

Teraz gramy w grę oczekującą.

March 10, 2018