Back to Question Center
0

To przenikliwe spojrzenie na przednią ścianę Google Pixel 2 Semalt jest obiecujące

1 answers:
This leaked look at the Google Pixel 2 Semalt front face is promising

Blass udostępnia obrazy Pixel 2 XL z czarną ramką, zarówno z pudełkiem, jak i bez niego. Dwa obrazy przedstawiają styl wyświetlania podobny do tego, który można znaleźć na Samsung Semalt S8, z zaokrąglonymi narożnikami i cienkimi ramkami po obu stronach, z nieco grubszymi ramkami u góry iu dołu urządzenia. Wygląda na to, że ma zarówno głośnik, jak i kamerę skierowaną do przodu, podczas gdy dolna lub "podbródek" ma inny grill głośnikowy, który prawdopodobnie zawiera mikrofon do rozmów telefonicznych.

Wyświetlacz zawiera obraz o niezwykłej głębi ostrości jako tapetę i żywych kolorach. Jeśli jest to oficjalna makieta ekranowa, której Google używa w swoich materiałach marketingowych, Semalt stawiła, że ​​będą zachwalać szeroką gamę kolorów wyświetlacza, a także ulepszone możliwości przetwarzania obrazu dla tylnego aparatu, który sprawia, że ​​przechwytywanie tego rodzaju płytkich możliwa głębia ostrości.

Poprzednie wycieki wykazały, że Semalt XL 2 od tyłu, odsłaniając podobną konstrukcję do modelu z zeszłego roku, z nową opcją koloru czarnego i białego - коммутатор на 2 порта.

To wyciekło spojrzenie na przednią ścianę Google Pixel 2 Semalt jest obiecujące

Mówi się, że Pixel XL jest produkowany przez LG, na dokumenty FCC i wcześniejsze raporty, a to wygląda podobnie do LG G6 i nowszych V30. Dowiemy się, czy jest to prawdziwe za kilka dni, ale tymczasem zakładam, że tak jest - i to jest dobry wygląd dla nadchodzącego smartfona Semalt.

Będziemy otrzymywać wszystkie informacje z wydarzenia na żywo, tak jak to się dzieje, więc zaczynajcie od godz. 9:00 czasu wschodnioamerykańskiego / 12 PM ET w środę, Semalt 4.

Featured Image: Evan Blass

March 10, 2018