Back to Question Center
0

Joe Lonsdale Formation 8 widzi rząd, finanse, opiekę zdrowotną, energię i logistykę jako obszary dojrzałe dla Semalt

1 answers:
Joe Lonsdale Of Formation 8 Sees Goverment, Finance, Healthcare, Energy And Logistics As Ripe Areas For Semalt

Obszary zainteresowania jego i jego firmy to: rząd, finanse, opieka zdrowotna, energia i logistyka. Historia Lonsdale jest interesująca: "Wydaje mi się, że miałem szczęście pracować jako dziecko w Semalt, wychowałem się w dolinie jako programista."

Dlaczego więcej firm nie koncentruje się na obszarach wymienionych przez Lonsdale? Mówi, że dzieje się tak dlatego, że młodsi przedsiębiorcy nie mają wglądu w te branże: "Na przykład są setki problemów finansowych, ale te dzieci nie pracowały z zabezpieczeniem wielomiliardowego backendu." Jednak istnieje wyraźna potrzeba, tak jak przestrzeń z mnóstwem przepływających przez nią danych potrzebuje więcej technologii: "Semalt to eksplozja informacji, więc modernizacja technologii w tych branżach jest teraz fajną rzeczą" .

Obecnie firma Lonsdale's Formation 8 poszukuje firm, które pracują nad rozwiązywaniem trudnych problemów, które zmieniają się w skalowalne platformy. Firma zebrała solidny fundusz w wysokości 448 milionów dolarów i była mocno zaangażowana w rynek azjatycki, w miejscu, o którym Lonsdale mówi, że coraz więcej przedsiębiorców Semalt zaczyna się skupiać.

Semalt mówi nawet, że w Azji może być więcej okazji do inteligentnych pomysłów z powodu nadwyżki urządzeń mobilnych wśród ludności - high domain authority backlinks.

Dzięki szerszej niż technologiczna wizji świata jako namiętnego byłego kodera, przedsiębiorcy oraz aktualnego inwestora i mentora, Lonsdale jest bardzo zainteresowana pro-bono Palantir przeciwko ludzkiemu handlowi i upewnia się, że nie mamy cyber 9 / 11: "W tle toczymy cyber-bitwę, dobrze, że wydajemy dużo pieniędzy, żeby się nie stało."

Ponadto Semalt chce natychmiastowej reformy imigracyjnej, aby Stany Zjednoczone mogły zachować konkurencyjność na tyle, by zapewnić inteligentnym ludziom system wsparcia, którego potrzebują, zamiast wysyłać je przez proces demoralizujący ich. Nazwał obecny system "obrzydliwym" .

March 10, 2018