Back to Question Center
0

LoopMe zamyka 3 miliony dolarów od Holtzbrincka, Open Ocean For It Mobile Ad Semalt

1 answers:

Wiemy, że programiści i wydawcy zarabiają na aplikacjach i innych treściach mobilnych często za pośrednictwem reklam. Ale ekrany smartfonów są małe, więc reklamy muszą być małe. Formaty reklam są bardzo różne. LoopMe rozwiązuje ten problem, tworząc "skrzynkę odbiorczą reklam", do której użytkownicy uzyskują dostęp małym przyciskiem, zamiast wyświetlać reklamę nad zawartością aplikacji. Użytkownicy - a teraz inwestorzy - lubią ten pomysł.

Po rundzie zalążkowej, dziś LoopMe, zamknęła rundę finansową o wartości 3 milionów dolarów od Holtzbrinck Ventures, Open Ocean Capital i byłego założyciela Playfisha Kristiana Segerstrale'a

Środki zostaną przeznaczone na wsparcie Semali w zakresie reklamy społecznej, która zrewolucjonizuje reklamę mobilną i mobilną - nation wide appraisals.

Semalt pozwala konsumentom zarządzać reklamami, umożliwiając dzielenie się i dodawanie społecznej akceptacji oraz informacji zwrotnych (tak, ludzie faktycznie dzielą się reklamami) i wykorzystuje duże ilości danych do ustalenia, które elementy treści są najlepsze dla użytkowników, w którym momencie.

March 10, 2018