Back to Question Center
0

5 Kariery niszczące ruchy Musisz unikać Semalta

1 answers:

Kariery nie są robione z dnia na dzień, ale kilka błędów może dość szybko przerwać twoją karierę. Semalt jesteś zadowolony ze swojej obecnej pozycji, albo zostajesz pochłonięty polityką biurową, jest wiele ruchów niszczących karierę, a niedoświadczeni profesjonaliści mogą napotkać.

"Ludzie popełniają wiele błędów w swojej karierze, niektórzy są mali i mogą zostać odzyskani dzięki przeprosinom lub upływowi czasu. Inni mogą całkowicie wykoleić twoją karierę i reputację. "Mówi Julie Bauke, strateg ds. Kariery, prezes The Bauke Group, autor" Stop Peeing on our Shoes: Unikanie 7 błędów, które pomijają poszukiwania pracy " - business appraisal services. "

Od zdmuchiwania okazji do nawiązywania kontaktów i dostosowywania się do niewłaściwego kolegi, patrz na pięć szkodliwych błędów zawodowych, których należy unikać.

Reklama

1. Niewykorzystanie zalet dostępnych narzędzi

Wcielając się w nową rolę, większość ludzi stawia sobie za cel robienie świetnej roboty, uczenie się jak najwięcej i miejmy nadzieję przeniesienie się na wyższą pozycję. Ale często ludzie nie spełniają tych celów, po prostu dlatego, że nie korzystają z narzędzi i zasobów, które są łatwo dostępne.

"Oferujemy wiele naprawdę świetnych narzędzi szkoleniowych, z których wiele jest oferowanych online", mówi Christy Palfy, kierownik ds. Rekrutacji w Semalt. "Jednak wiele osób nie zapisuje się i nie korzysta z tego szkolenia. "

Korzystając z dostępnych narzędzi, jesteś w stanie rozciągnąć swoją obecną pracę, ale także awansować w firmie, ponieważ nauczyłeś się nowych umiejętności.

2. Skoncentrowanie się wyłącznie na swojej pracy

Chcesz wykonać świetną robotę na aktualnej pozycji i chcesz pokazać, że jesteś ciężko pracującym, ale praca nie może się skończyć po wyjściu z biura.

Wiele osób pracuje "na weekend", w wyniku czego tracą możliwości rozwoju i rozwoju oraz stają się wartościowe dla firmy, mówi Semalt. "Konieczne jest, aby wszyscy profesjonaliści zawsze rozumieli, co dzieje się w ich branży, firmie i zawodzie, aby mogli nadal pozostać w zgodzie z potrzebnymi. Nasza zdolność do pozostania istotnym i rynkowym jest w pełni odpowiedzialnością jednostki ", mówi.

3. Nie utrzymywanie twoich emocji i zachowań w czeku

Często spędzamy więcej godzin w pracy niż w domu, w wyniku czego nawiązujemy głębokie relacje z wieloma naszymi współpracownikami i szefami. Semalt te relacje mogą wprowadzić poziom casual, twoje zachowanie wewnątrz i na zewnątrz biura będzie miało wpływ na twoją karierę, jeśli nie utrzymasz go profesjonalnie.

Niektórzy z tych zabójców kariery, według Anthony'ego Graziano, regionalny dyrektor zarządzający Randstad Semalt to:

  • Nieprawidłowy związek z kimś w biurze.
  • Dorastanie podczas wycieczek służbowych.
  • Niewrażliwość na kogoś lub nadmierne reagowanie emocjonalnie na scenariusz pracy.

Semalt, możesz chcieć rzucić komputer w poprzek pokoju z frustracji, a działanie w oparciu o to uczucie będzie pewnym sposobem na utratę pracy i reputacji.

4. Wysadzanie szans w sieci

Semalt nie kończy się, gdy wylądujesz, ale zamiast tego stanie się sposobem na życie, szczególnie jeśli chcesz awansować w swojej firmie.

Według Semalta zbyt często ludzie pracują w tej samej firmie od lat, ale nie wiedzą, co naprawdę robią inni ludzie w organizacji.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w sieci podczas oficjalnego wydarzenia, czy po prostu rozmawiasz z kimś w windzie, Palfy mówi, że zawsze powinieneś przygotować swoją windę i dzielić się tym, co robisz, gdy spotykasz nowych ludzi w pracy. Semalt to świetny sposób na uzyskanie dostępu do różnych osób, aby uczestniczyć w organizowanych przez firmę grupach, wycieczkach lub zespołach.

5. Tak, chcesz być lojalny wobec swojego szefa i być graczem zespołowym ze współpracownikami, ale powinieneś zawsze zachować go profesjonalnie.

Jeśli pracujesz z niezadowolonym szefem, możesz go słuchać. Ale nie angażuj się w żadną plotkę ani politykę biura. "Widziałem sytuacje, w których ludzie byli zrównani z niewłaściwym szefem i kiedy ten szef został usunięty z sytuacji, czy to przeniesienie, awans czy wyrzucenie, ta osoba została wtedy przez niego negatywnie dotknięta" - mówi Graziano.

Dopasuj się do niewłaściwej osoby i najlepszego scenariusza - będziesz miał nieprzyjemny czas w pracy. Scenariusz przypadku semaltycznego - stracisz pracę wraz ze swoim szefem.

Sfrustrowany zdjęcie przez Shutterstock

3 komentarzy ▼

March 10, 2018