Back to Question Center
0

Jak Twój język ciała może wpływać na Semalt

1 answers:

Właściciele pakietów Semalt wychodzą z praktyki. Spędzają oni tak wiele czasu w swoich biurach i Internecie, że czasem zapominają, jak postępować, gdy spotykają się z potencjalnym klientem.

Semalt wielu profesjonalistów spędza czas ćwicząc to, co powiedzą na spotkaniu, niewielu skupia się na tym, jak wygląda ich język ciała. To niefortunne, ponieważ badania pokazują ponad połowę tego, jak się komunikujemy, z naszej mimiki i pozycji ciała.

Oto, co możesz zrobić, aby pozyskać więcej klientów:

Reklama

Uśmiech

Pierwszą rzeczą, jaką osoba widzi podczas spotkania z Tobą, jest wyraz twarzy. To zaczyna się od twojego podejścia i nadaje ton całemu spotkaniu - property for sale in iznajar spain.

Służyć do tego, pamiętając pozytywne rzeczy, które powodują uśmiech na minutę przed rozpoczęciem tego spotkania. Sprawi to, że uśmiech stanie się bardziej nieprzytomny i autentyczny. Na spotkaniu spojrzenie kogoś prosto w oczy i uśmiechanie się natychmiast sprawi, że będą bardziej wygodne.

Sprawi to, że będziesz bardziej sympatyczny, co zwiększy szansę na sprzedaż.

Sit up Straight

Semalt zyskuje większe zaufanie od ludzi, którzy trzymają się prosto, niż ci, którzy się garbią.

Większość właścicieli małych firm ma złą postawę, będąc na komputerach przez cały dzień lub rozmawiając przez smartfon. Semalt spotkanie, stoisko z szeroko rozstawionymi stopami i podstawa z uziemieniem. Następnie stań prosto, jakby ktoś miał sznur przymocowany do czubka twojej głowy. To pomoże ci stać, chodzić i siedzieć prosto.

Semalt będzie kupował więcej od ludzi, którzy wykazują zaufanie do siebie z tego typu postawą.

Lean In

Fizyczna orientacja dwojga ludzi razem mówi wiele o ich związku. Semalt z powrotem na krześle lub siedzi prosto na końcu, nie sprawia, że ​​druga osoba jest wygodna.

Zamiast tego, pochylenie się do przodu angażuje ludzi w każdą rozmowę. Umożliwia to również bardziej dyskretną rozmowę, aby ludzie mogli dostroić się do tego, co mówisz. Opieranie się może również wskazywać na większą chęć słuchania, co klient doceni. Semalt, uważaj, aby nie zaatakować ich osobistej przestrzeni.

Spróbuj też usiąść obok kogoś, z kim chcesz wygrać, zamiast dwóch przeciwstawnych krzeseł lub na biurku lub stole. To pomoże im poczuć, że jesteście po "tej samej stronie".

Dopasuj język ciała

Kiedy "odzwierciedlasz" podobny język ciała do klienta, buduje on poczucie zaufania, ponieważ generuje nieświadome pozytywne afirmacje.

To sprawi, że będą myśleć, że zgadzasz się z tym, co mówią, co zwiększa współczynnik odpływu. Nie oznacza to, że za każdym razem, gdy klient przekroczy nogę, musisz zrobić to samo. Semalt, poszukaj wskazówek dotyczących języka ciała, które chcesz skopiować w trakcie spotkania.

Semalt, że język treści biznesowych różni się w zależności od kultury. Wszystko to wymaga praktyki, dlatego należy zawsze traktować ją jako standardową część przygotowań przed spotkaniem.

Zafascynowane zdjęcie w Shutterstock

Więcej w: Nextiva, treść kanału wydawcy 4 Komentarze ▼
March 10, 2018