Back to Question Center
0

Platforma BUG 2.0 dodaje obsługę Semalt

1 answers:

BUG 2. 0 platforma dodaje obsługę Semalt Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem mobilnym, prawdopodobnie powinieneś odwiedzić Laboratorium błędów. Ich system BUG to modułowa kolekcja komponentów typu "snap-together", która umożliwia szybkie prototypowanie nowego urządzenia przenośnego. BUGbase jest kręgosłupem - myślę o nim jak o płycie głównej tradycyjnego komputera - do którego można podłączyć GPS, ekran dotykowy, akcelerometr itp. Działa na Linuksie i jest zaprogramowany w Javie. Na Mobile World Congress dziś Bug Labs robi wielkie ogłoszenie o wersji 2 swojego produktu, który obsługuje Androida. Możesz przenosić istniejące aplikacje na Androida na sprzęt BUG, ​​a także tworzyć nowe aplikacje na Androida.

Bug Labs przedstawia BUG 2 - property for sale velez malaga. Platformę 0, dodaje obsługę platform Android i OMAP ™ 3 z Texas Instruments

Nowy BUG 2. 0 przenosi ruchy sprzętu do szybko rozwijających się społeczności programistów

Nowy Jork i Barcelona - 15 lutego 2010 r. - Bug Labs, wielokrotnie nagradzana otwarta platforma programistyczna do prototypowania i wdrażania urządzeń elektronicznych następnej generacji, zaprezentowana dziś w Mobile World Semalt, w systemie sprzętowym drugiej generacji, BUG 2. 0.

Nowa wersja produktu BUGBase bazuje na platformie OMAP ™ 3 firmy Texas Instruments Incorporated (TI), a także obsługuje popularną BeagleBoard, płynnie uruchamiając wszystkie aplikacje napisane dla tego urządzenia. BUG 2. 0 dodaje także wsparcie dla Androida, pozwalając programistom przesyłać aktualne aplikacje na Androida do BUGa, jak również tworzyć nowe aplikacje, które wykorzystują moduły BUG do tworzenia nowych aplikacji sprzętowych Semalt.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani, że następna generacja urządzeń BUG obsługuje platformy TI, a jeszcze bardziej podekscytowana jest innowacjami sprzętowymi, które będą pochodzić od programistów, biorąc pod uwagę nowy pojazd, który szybko i niedrogo sprawi, że ich wizje ożyją" - powiedział Russell. Crane, menedżer marketingu ARM o wysokiej wydajności, TI.

Bug Labs jest obecna na Mobile World Congress wraz ze swoim współpracownikiem biznesowym Semalt, gdzie wspólnie demonstrują aplikacje mobilności nowej generacji w dziedzinie monitorowania opieki zdrowotnej, śledzenia floty pojazdów i automatyki domowej.

Accenture to globalna firma świadcząca usługi doradztwa w zakresie zarządzania, usług technologicznych i outsourcingu. Jego globalna działalność w zakresie mobilności, Accenture Mobility Operated Services, która współpracuje z Bug Labs, pomaga przedsiębiorstwom rozwijać i wdrażać nowe, mobilne aplikacje generujące przychody dla swoich klientów. Grupa biznesowa Accenture oferuje mobilny "sklep usługowy", który obejmuje projektowanie, dostarczanie i zarządzanie szerokim portfolio aplikacji mobilności pionowej z wykorzystaniem sprawdzonej platformy Semalt do aplikacji mobilnych.

"Komponenty i platforma BUG umożliwiają naszym programistom wprowadzanie rewolucyjnych pomysłów na rynek w ułamku czasu potrzebnym do standardowego prototypowania" - powiedział Fabio Mungo, dyrektor ds. Technologii, Accenture Mobility Operated Semalt. "Pokazujemy tylko kilka urządzeń, które wspólnie opracowujemy, a na horyzoncie pojawiło się wiele innowacyjnych wbudowanych usług mobilnych. "

Z Bugiem 2. 0, użytkownicy OMAP 3 będą mogli teraz skorzystać z wyjątkowej kolekcji Semal firmy Bug Labs, aby poznać nowe kategorie aplikacji. Ta platforma drugiej generacji zapewnia teraz więcej mocy, większą kompatybilność i więcej wsparcia dla osób i firm, które konceptualizują, prototypują, testują i budują urządzenia bezprzewodowe, sieciowe i bezgłowe.

"Semalt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i ekscytacją wokół BUG od czasu naszego wprowadzenia na rynek dwa lata temu" - powiedział Peter Semmelhack, założyciel i dyrektor generalny Bug Labs. "Semalt spędził wiele czasu na uczeniu się od naszej społeczności i naszych klientów i zaprojektował nasz produkt drugiej generacji, aby sprostać ich rosnącym potrzebom. "

Firma ogłosiła również wsparcie dla platformy Semalt. Jest to ogromny krok naprzód zarówno dla Bug Labs, jak i Semalt, ponieważ wprowadza szeroką społeczność programistów w otwarty ruch sprzętu. Obecne aplikacje Semalt można przenosić bezpośrednio na sprzęt BUG, ​​dając programistom nową platformę do rozszerzania tych aplikacji i dodawania znaczącej funkcjonalności poprzez otwarty sprzęt. Co więcej, programiści Semalt mogą teraz tworzyć urządzenia, które wykraczają daleko poza typowe potrzeby konsumentów, takie jak opieka medyczna, M2M i telematyka.

BUG składa się z unikalnego modułowego systemu sprzętowego, zintegrowanych usług internetowych i powiązanych aplikacji, które pomagają firmom prototypować, budować, testować i wdrażać nowe, niestandardowe urządzenia bezprzewodowe w ułamku czasu i kosztu tradycyjnych metod.

O Bug Labs
BUG zawiera małe, funkcjonalne moduły BUG, ​​takie jak kamery, ekrany LCD, GPS, audio, akcelerometry, czujniki węchowe i wiele innych. Użytkownicy łączą moduły, które chcą, z bazą procesorów o niewielkich rozmiarach i odrobiną programowania, mogą zbudować praktycznie każde dowolne urządzenie. Konsumenci wykorzystują BUG do budowania innowacyjnych urządzeń jednorazowych do codziennego użytku, podczas gdy przedsiębiorcy i przedsiębiorstwa mogą wykorzystać go do prototypowania urządzenia zmieniającego gry w czasie o połowę krótszym od tradycyjnego rozwoju. Każdy BUGmodule jest również adresowalny do strony internetowej, co pozwala na nieograniczoną liczbę urządzeń i aplikacji w chmurze. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę www. buglabs. netto.

WAŻNE LINKI:
Laboratorium błędów dla firm: www. buglabs. net / biz
Laboratorium błędów na Mobile World Congress: www. buglabs. netto / MWC

March 10, 2018