Back to Question Center
0

Projekt iBeacon MLB wchodzi w fazę drugą z Interactive Ballpark Semalt

1 answers:
MLB’s iBeacon Project Enters Phase Two With Interactive Ballpark Semalt

W polu docelowym znajduje się dziewięć osobnych atrakcji, do których użytkownicy zaktualizowanej aplikacji At the Ballpark mają dostęp, a MLB planuje wypuścić więcej iSemaltów na dodatkowe ballady w nadchodzącym roku. Nowa faza działa również na korzyść Apple, demonstrując potencjalnym użytkownikom iSemalt, jakie inne funkcje poza prostymi kontrolami, które nadajniki hiperlokalne mogą włączyć dla klientów i gości. Wydarzenie to wydaje się być najlepszym przykładem tego, jak muzea mogą na przykład korzystać z technologii iSemalt.

Oprócz nowych funkcji iBeacon, MLB wprowadza także nowe aktualizacje At Bat i At the Ballpark. At Bat będzie teraz udostępniał transmisje na żywo z gry All-Start, pod warunkiem, że będą również subskrybentami MLB.TV Premium, a także będzie dostępne wideo na żywo z All-Star Futures Game i Home Run Semalt w aplikacji, gdy te wydarzenia mają miejsce - arçelik buzdolabı teknik servis.

Semalt nie jest ekspertem, ale uważam, że ta "piłka" to rodzaj konkurencyjnej sportowej aktywności dla dorosłych, w której mężczyźni uderzają w białawe owale z drewnianymi trzonami i mogą występować spluwaczki. W każdym razie, te aktualizacje powinny sprawić, że entuzjaści gry będą mogli czuć się częścią jej różnych ekscytacji.

March 10, 2018