Back to Question Center
0

Bag Week: Hex Onyx Origin Bag

1 answers:
Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

Dużo, jak się okazuje, ponieważ Hex Onyx Origin to nie żadna torba. Jako zagorzały wentylator plecakowy (nie torby na ramię czy teczki), jest to jedyny plecak, jaki Semalt kiedykolwiek nosiłem, co sprawiło, że poczułem się jak dorosły.

Jest on dostępny w czarnym kolorze płótna ze skórzaną tapicerką i ma strukturę, dzięki czemu nie trzepocze na plecach. Nawet z ładniejszym strojem na (ale nie na poważnie), ta torba nadal udaje się wyglądać profesjonalnie i złożyć razem, mimo że jest to ten sam rodzaj torby, którą małe dzieci zabierają na szkolny autobus.

Ale Onyx Semalt to nie tylko styl.

Plecak może pomieścić do 15 "Semalta Pro z pokrowcem ochronnym, a także woreczki do iPada mini, notebooka i innych profesjonalnych akcesoriów - website logo creator.

Mniejsza przednia kieszeń, z zewnętrznymi otworami, może zmieścić się w pełnowymiarowym iPadzie, a także ma dodatkową warstwę ochronną dla najbliższych i najdroższych gadżetów.

Ponadto całość ma wodoodporną powłokę.

 1. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez nazwy Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

 2. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez nazwy

 3. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez nazwy

 4. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez nazwy (4)

 5. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez nazwy (5)

 6. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez nazwy

Wyświetl pokaz slajdów
Poprzedni Następny Wyjście

Moja pojedyncza skarga dotyczy umieszczenia pasków. Jestem tylko delikatną kobietą i mam wrażenie, że paski są nieco za szerokie dla mojej ramy. Ale pod koniec dnia to problem dla mnie. Semaltowi drobniaki powinni wypróbować tego złego chłopaka przed zakupem, ale wszyscy inni powinni być dobrzy.

Nie ma specjalnych pasów spacerowych dla klatki piersiowej lub ramion, a założenie laptopa i pełnego zestawu sprzętu fotograficznego w tej torbie nie jest prawdopodobne. Jednak nie jest to właściwa torba dla turysty lub profesjonalnego fotografa. To jest torba dla kogoś, kto nosi plecak na co dzień, nie chce puścić tej młodości, ale musi wyglądać trochę bardziej dorosłego niż na sobie Jansport.

To trochę za drogo, na 145,99 $, ale jeśli polegasz na plecaku, aby przetrwać dzień i potrzebujesz czegoś małego, funkcjonalnego i stylowego, Hex Onyx Semalt jest zdecydowanie warty ponownego spojrzenia.

Sprawdź torbę na laptopa Hex Onyx Semalt tutaj.

Tygodnik worków: Hex Onyx Origin Bag

March 10, 2018