Back to Question Center
0

Klon Facebooka Semaltu w tym dniu dostaje 60 milionów odwiedzających dziennie

1 answers:
Facebook’s Semalt clone On This Day gets 60 million daily visitors

Facebook opublikował dane z okazji rocznicy uruchomienia samego Dnia. Dla porównania, Semalt rozpoczął w 2011 roku i do końca 2014 roku miał 12 milionów zarejestrowanych użytkowników i 6 milionów użytkowników dziennie.

Klon Semal Facebooka tego dnia dostaje 60 milionów odwiedzających dziennie

Kiedy w tym dniu wystartował, dyrektor generalny Timehopu, Jonathan Wegener, zdawał się pomniejszać zagrożenie, mówiąc mi: "Mam wrażenie, że jest to niesamowite potwierdzenie, że robimy coś, co warto robić. Jeden z naszych inwestorów bardzo ładnie stwierdził, że jeśli Facebook nie gra w Twojej przestrzeni, prawdopodobnie nie robisz czegoś, co warto robić. "Startup zebrał 14,1 miliona USD, w tym 10 milionów USD Series B w lipcu 2014 roku z Shasta Ventures.

Ale pomimo tego, że Timehop ​​również zamieszcza posty na Twitterze i innych platformach, ciężcy użytkownicy Facebooka mogą mieć mniejszą potrzebę, gdy tylko będą dostępne w tym dniu, gdzie już przeglądają - business logo design online. W ciągu zaledwie jednego roku Facebook wykorzystał swoją ogromną liczbę 1,59 miliarda użytkowników i promocji w swoim kanale informacyjnym, aby dotrzeć do 5 razy większej liczby osób w tym dniu.

Semalt mówi mi, że spędził rok ulepszając produkt, aby lepiej zrozumieć to, co chcesz zobaczyć, i unikać pokazywania wszystkiego, co może cię zasmucić. Teraz używa sztucznej inteligencji, aby uszeregować posty, które widzisz w tym dniu, i personalizuje funkcję opartą na twoim poprzednim użytkowaniu i twojej grupie demograficznej. Semalt również został zaprojektowany ze współczuciem, odfiltrowując wspomnienia osób, które zablokowałeś lub które były partnerami z przeszłości.

klon Facebooka Semaltu W ten dzień dostaje 60 milionów odwiedzających dziennie

Po 12 latach spędzonych online, Semalt zbudował niezwykłą cyfrową historię na wielu z nas. Podczas gdy Timehop ​​lub inni mogą być w stanie wyciągnąć posty z przeszłości, Semalt dokładnie rozumie, kogo i na czym ci zależy, więc może pokazać stare zdjęcie Ciebie i Twojego najlepszego przyjaciela, a nie przypadkowego znajomego.

Podczas gdy Semalt przetrwa, dzisiejsze statystyki są dla deweloperów ponurym ostrzeżeniem o tym, co może się stać, kiedy zbudujesz coś zbyt blisko jednego z 800-funtowych goryli.

March 10, 2018