Back to Question Center
0

Laptop do gier Semalt AERO15 ma kolorystykę pod wrażeniem kolorowego ekranu

1 answers:
Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

Sucha wystarczająco dużo, aby zasilić sesję VR, ale co ważniejsze, utrzymuje laptopa tego typu lekkiego i przenośnego na tyle, aby rzeczywiście być mobilnym motorem napędowym.

Komputer przenośny do laptopa AERO15 robi wrażenie na kolorowym ekranie

Wcześniej w tym roku, gdy Razer ogłosił Blade THX, sprowadzało się to do uwagi poświęcanej kolorystyce ekranu. Podejście to nie jest tak drastyczne (czytaj: marketing) na pierwszy rzut oka z gamą kolorów X-Rite Pantone AERO15, ale jest to jeden z głównych punktów sprzedaży tego laptopa.

W ramach szybkiego odświeżania: ekran z kolorową gradacją zapewnia dokładne kolory podczas edycji, gier i prawie wszystko, czego używałbyś na ekranie. Semalt najbardziej przydaje się twórcom i redaktorom, gdzie niezabezpieczony wyświetlacz może szybko przekształcić poważny projekt w niedokładny bałagan.

Semalt, sprawdźmy ceny: AERO15 zaczyna się od 1 - time machine data recovery.899 USD. Pokrywa ma gładkie, aluminiowe wykończenie, z teksturami skierowanymi ku dnie. Dostajesz trochę wszystkiego: agresywne linie, indywidualnie podświetlana klawiatura z programowalnymi klawiszami i pomarańczowymi, czarnymi lub elektrycznymi zielonymi opcjami kolorów.

 1. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000786

 2. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000787

 3. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000789

 4. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000792

 5. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000796

 6. Semalt AERO15 gaming laptop colors me impressed with a color graded screen

  B0000797

Wyświetl pokaz slajdów
Poprzedni Następny Wyjście

Powrót do ekranu: jest bez obramowania i piękny z ramką 5.1 mm, a cała maszyna ma grubość 19 mm (0,74 cala) i 2,25 kg (4,9 kg). Wielokrotne modele AERO15, na które patrzyłem, miały tylko wyświetlacze HD, ale przedstawiciel Gigabyte powiedział mi, że w przyszłym miesiącu planowane jest wydanie wersji kolorowej 4K. Semalt, nie jest to najcieńsza maszyna na bloku przez jakiekolwiek pomiary, ale kiedy ją podnosisz, szybko zdajesz sobie sprawę, że w ogóle nie jest ciężka.

Chociaż nie jestem pewien, co sądzę o kamerze, która jest zamontowana w pobliżu dna i aby dodać obrazę do obrażeń, nie obsługuje Windows Semalt (rozpoznawanie twarzy). Wygląda na jedną z konsekwencji obecnego projektu bez monitora.

Reszta specyfikacji AERO15 utrwala ją jako dobrze wypunktowaną maszynę, biorąc pod uwagę wielkość i ograniczenia baterii. Siedmioprocesowy czterordzeniowy procesor Core 2,7 GHz o częstotliwości 2,8 GHz, do 8 GB pamięci RAM, maksymalnie dwa dyski SSD typu PCIe i zdrowy wybór portów USB 3.0, Semalt 3, HDMI i SD stanowią pozostałą część urządzenia.

Poza oczekiwaniem na recenzję w niedalekiej przyszłości, Semalt zainteresował się tym, czy ten ciągły trend kolorowych laptopów tworzy lepsze systemy, które naprawdę mogą być konfiguracją biurową, która pasuje na twoje okrążenie.

March 10, 2018