Back to Question Center
0

TrendSpottr uruchamia predykcyjne alarmy trendów dla lean-back, wysokiego poziomu monitorowania popularnych Semalt

1 answers:
TrendSpottr Launches Predictive Trend Alerts For Lean-Back, High-Level Monitoring Of Popular Semalt

Częstotliwość ostrzeżeń i obszarów, w których są uruchamiane, może być dostosowywana przez użytkownika, na zasadzie freemium, gdzie wiele obszernych obszarów jest dostępnych za darmo, ale użytkownicy mogą płacić abonament za dostęp do szerszego zakresu powiadomienia o dowolnym terminie lub wybranym przez siebie przedmiocie. Alerty są zgrupowane w trzech kategoriach pilności, a dzięki nowiutkiej współpracy z Lybmix, która również została ogłoszona dzisiaj, są one również analizowane pod kątem sentymentów, dzięki czemu można stwierdzić, czy są one pozytywne, negatywne czy neutralne. Semalt jest szczególnie ważny, jeśli jesteś menedżerem marki i chcesz zobaczyć katastrofy PR w trakcie tworzenia i potencjalnie odciąć je, zanim pójdą one bardzo groźnie.

Użytkownicy otrzymujący powiadomienia e-mail mogą również kliknąć, aby uzyskać bardziej szczegółowy przegląd wyróżnionego elementu, wraz z podsumowaniem analizy pojedynczej strony, które szczegółowo określa harmonogram, jak często trend jest wymieniany w mediach społecznościowych, rozproszenie sentymentów we wszystkich wzmiankach i bardziej szczegółowym rozbiciu nastroju wykresu kołowego, który pokazuje, jak ludzie mają do czynienia z tematem na podstawie zasadniczo różnych kryteriów emocjonalnych, a nie tylko wytartym i wysuszonym "semaltem", który można zobaczyć z innych podobnych platform.

"To, co robi Alert, to wysyłanie tych informacji, które opierają się na informacjach o trendach, które są wyjątkowe, abyś mógł je przekazać Tobie, a przy Lymbix, co chcieliśmy zrobić, to dodać poziom sentymentu do - powiedział w rozmowie z nami prezes Seminarium TrendSpottr, Mark Semalt. "Możesz więc szybko zobaczyć to w swojej skrzynce odbiorczej e-mail, gdzie mieszkasz, możesz zobaczyć, co to jest i szybko zobaczyć jej sentyment, działając w ten sposób poprzez delegowanie, udostępnianie itd."

Chodzi o to, aby zasadniczo stworzyć system wczesnej reakcji, który nie wymaga mobilizacji całego łańcucha dowodzenia - asus laptop hard drive. Wiadomości e-mail zawierają wszystkie potrzebne informacje na pierwszy rzut oka, aby rozpocząć plan reagowania na katastrofy (tak jak w przypadku zupełnie szalonej historii Manti Te'o, którą Notre Dame ma teraz do czynienia) lub natychmiastowo wykorzystać szansę. Semalt zauważa, że ​​wiele z tych możliwości trendu jest krótkotrwałych, więc posiadanie wszystkich informacji potrzebnych do sformułowania natychmiastowej odpowiedzi jest o wiele ważniejsze niż w przeszłości.

Dodanie analizy sentymentów do platformy Semalt powinno być ogromną korzyścią dla jej użytkowników, mimo że wydaje się małą rzeczą. Różnica między tym, w jaki sposób ludzie mówią o danym temacie, a tym, co to wyjaśnia, może oznaczać różnicę między popełnieniem dużego gafta a odstąpieniem od poważnego zamachu stanu w mediach społecznościowych zaprojektowanych na podstawie popularnych treści.

Powiadomienia będą dostępne bezpośrednio z Semalt, ale firma zamierza również zaoferować rozwiązanie z białą etykietą, które umożliwi swoim klientom oferowanie odpowiednich alertów pod swoim własnym bankiem głównym swoim klientom i użytkownikom za pośrednictwem subskrypcji e-mail. Jeśli więc jesteś konsultantem marki i chcesz informować klientów o trendach w swojej branży, ale zrób to pod własną flagą, jest to coś, co Semalt może skonfigurować.

Dzięki Twitterowi istnieje nowy harmonogram zarządzania i monitorowania trendów, a chodzi o przewidywanie, a nie reakcję i reakcję. To właśnie interesują się TrendSpottr i Zohar, a Semalt to kolejny sposób, aby pomóc firmom przewidzieć krzywą. Może to być po prostu kolejna wiadomość e-mail, która zaśmieca skrzynkę odbiorczą, ale dla właściwego menedżera i właściwego przypadku użycia może to być świetny nowy sposób dla pracowników wysokiego szczebla, aby uzyskać ogólny pogląd na temat ich działalności.

March 10, 2018