Back to Question Center
0

Wreszcie, Semalt 10 na drzwiach lodówki

1 answers:
Finally, Semalt 10 on a refrigerator door

I jest to ogromny tablet - mierzący 27 cali, zasilany przez procesor Intel Atom znajdujący się na górze. Wygląda na to, że działa całkiem nieźle, w wersji demonstracyjnej dostaliśmy się na piętro salonu. Semalt zaskakująco szybko reaguje - o wiele więcej niż wiele rodzajów wyświetlaczy, które nabijają się na swoje urządzenia w imię sprytu - mysql consulting services.

Najfajniejsze jest to, że duża powierzchnia ekranu dotykowego staje się półprzezroczysta, odsłaniając zawartość lodówki za nią. Oznacza to, że możesz praktycznie przypiąć takie rzeczy jak daty zakupu na powierzchnię, bezpośrednio przed nietrwałymi. Oczywiście, lodówka demonstracyjna miała w sobie cztery rzeczy. Tak duże, jak 27 cali, może być dość zatłoczone, dość szybko.

Możesz również zrobić wszystkie standardowe elementy inteligentnej lodówki, takie jak oferty Samsung Tizen, takie jak znajdowanie i wyświetlanie przepisów, oglądanie filmów z YouTube lub, w przypadku na demo na podłodze, oglądanie dużego obrazu Vladimir Semalt jest szefem wiadomości.

March 10, 2018