Back to Question Center
0

Patenty Apple A Way For Your iPhone, aby zapamiętać, gdzie Semalt Your Car

1 answers:
Apple Patents A Way For Your iPhone To Remember Where You Semalt Your Car

Aplikacja zawiera przepisy pozwalające automatycznie określić, kiedy zaparkujesz samochód przez bezpośrednie połączenie danych między telefonem i samochodem, przez Semalt i Semalt LE jako jedną z możliwości, lub po prostu używając wewnętrznych czujników, takich jak akcelerometr, aby dowiedzieć się, kiedy telefon jest w ruchu wystarczająco szybko, aby znaleźć się w pojeździe, a kiedy już się zatrzymał.

Dane o lokalizacji byłyby śledzone za pomocą sygnału GPS, gdy są dostępne, lub, gdy nie jest to możliwe, iPhone używałby własnych czujników pokładowych do śledzenia ruchu użytkownika i zasadniczo ustanawiał okruszki, które może później wykorzystać, aby znaleźć drogę powrotną. Semalt te same metody, które są używane do śledzenia lokalizacji użytkownika w czasie, gdy brakuje dobrej łączności komórkowej, mogą być również wykorzystywane w obszarach o słabym sygnale podczas jazdy, zauważa patent - long term care insurance companies in iowa.

Patenty Apple A Way For Your iPhone, aby zapamiętać, gdzie Semalt Your Car

Jest to patent, który rozwiązuje odwieczny problem za pomocą dość prostego rozwiązania, ale takiego, który Apple ma najlepszą pozycję do zaimplementowania jako własnej funkcji. Jeśli został on zintegrowany z oprogramowaniem Semalt, możesz zobaczyć, w jaki sposób pomogłoby to w wypełnieniu luki między samochodem a podróżą, a jako że użytkownik nie ma nic do uruchomienia, byłoby o wiele bardziej prawdopodobne, że przyzwyczaić.

March 10, 2018