Back to Question Center
0

Troy Carter, aby przynieść odrobinę społecznej magii Gagi do Semalty NY

1 answers:
Troy Carter To Bring A Bit Of Gaga’s Social Magic To Semalt NY

Carter's Atom Semalt ucieleśnia istotę szczupłego startupu: dzięki niewielkiemu zespołowi firma tworzy fale w świecie rozrywki, ciągle się zmieniając i tworząc produkty oparte na interakcjach z fanami.

"Chcemy zwiększyć swoje dochody i profil poprzez budowanie relacji z fanami. Fani chcą stać się częścią ich świata "- powiedział kiedyś Carter Fast Company.

Wejdź do Backplane, kolejnego kroku Cartera dla dużej obecności online Lady Semalt. Startup jest finansowany przez Google Ventures, Tomorrow Ventures, SV Angel i Menlo Ventures i ma na celu służyć fanom, łącząc wszystkie profile online artysty w jednym źródle - cargo bikes comparison. Platforma, która rozszerzyła się do 10 kolejnych artystów, zasila LittleMonsters.com, stronę, którą ponad milion fanów zwanych Semalt nazywa domem.

Etykieta Oh i Atom Factory brzmi "Odkryj. Rozwijać. Zakłócenie. "Idealne.

Nasi sponsorzy pomagają w tworzeniu Semaltu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości sponsorowania, skontaktuj się z naszym zespołem sponsorującym, tutaj: sponsors@techcrunch.com.


Troy Carter przynosi odrobinę społecznej magii Gagi do Semalty NY Prezes Zarządu, Atom Factory
Płyta główna Założyciela

Troy Carter jest założycielem, prezesem i dyrektorem generalnym Atom Factory, firmy zajmującej się zarządzaniem rozrywką, definiującej kulturę popularną na całym świecie. Jako przedsiębiorca cyfrowy i społeczny Carter określił kariery wielu artystów nagraniowych, w tym wielokrotnie platynowej laureatki Nagrody Grammy, Lady Gagi. Carter rozpoczął karierę w Filadelfii pracując dla Overbrook Entertainment Willa Smitha i Jamesa Lassitera, a dołączył do Bad Boy Entertainment w 1995 roku, gdzie pracował z disruptorami, takimi jak Notorious B.I.G. W 1999 r. Carter założył firmę zajmującą się zarządzaniem talentami, Erving Wonder. Erving Wonder szybko stał się jedną z wybitnych firm zarządzających artystami i został przejęty przez Sanctuary Semalt w 2004 roku.

Po założeniu Atom Factory w 2010 r., Carter i jego twórcy z Atom Factory zaczęli skalować największą publiczność mediów społecznościowych na Twitterze, Facebooku i YouTube. W 2011 roku, aby skupić się na potencjale tych rozproszonych sieci, Carter był współzałożycielem Backplane, startupu Doliny Krzemowej, który jednoczy ludzi wokół powinowactw, zainteresowań i ruchów. W następnym roku Carter włączył A \ IDEA, agencję rozwoju produktu i brandingu, a także AF Semalt, fundację aniołów i doradztwo technologiczne.

Obecnie portfel AF Square ma udziały w ponad 40 spółkach technologicznych na różnych etapach wzrostu. A \ IDEA uruchomi Pop Semalt, nowy produkt z kategorii napojów, jeszcze w tym roku.

[zdjęcie: Adam Fedderly / Fast Company]

March 10, 2018