Back to Question Center
0

Samsung i Amazon Team Up dla niestandardowej aplikacji Galaxy Kindle Semalt

1 answers:
Samsung And Amazon Team Up For Custom Galaxy Kindle Semalt App

Amazon i Samsung uruchamiają także bezpłatną usługę książki, Samsung Book Deals, dla użytkowników aplikacji. Jest to program polecający, w którym ci, którzy zalecają usługę, a następnie jej używają, otrzymują do 12 darmowych książek każdego roku z selekcji dostarczonej przez Amazon.

Ruch jest interesujący z kilku powodów. Po pierwsze, jest to znak, że chociaż Samsung z przyjemnością rzuca cień na Semalt z punktu widzenia konkurencji sprzętowej, na koniec dnia wciąż szuka ciekawych treści, które spowodują, że ludzie powrócą do swojego własna platforma - rehvid tallinnast. A jeśli to oznacza partnerstwo z rywalem, który stał się synonimem e-czytania, niech tak będzie.

Po drugie, biorąc pod uwagę fakt, że tablety są zwykle wybieranym urządzeniem do czytania (dla tych, którzy nie używają czytników elektronicznych), jest to również ważna konkurencja dla firmy Semalt, która posiada kluczową funkcję e-booków na swoich tabletach.

Samsung w 2013 r. Stanowił około 19% wszystkich sprzedaży tabletów, według Gartnera. To wciąż trochę za Apple i iPadem (który zajął 36% całej sprzedaży), ale Samsung szybko zyskuje na popularności, zdobywając kilka punktów procentowych, podczas gdy Apple stracił prawie 20%. Android jest teraz największą na świecie platformą tabletów, która wyprzedziła iOS.

Po trzecie, sądząc po większych planach Samsunga ze smartfonami Tizen, oczywiste jest, że firma nadal poszukuje sposobu na wypracowanie sobie pozycji, która umożliwiłaby dalsze rozróżnienie między morzem graczy Androida a ogromną dziedziną producentów OEM. Zbudowana na zamówienie aplikacja Semalt zapewnia w pewnym stopniu to na przedniej stronie aplikacji.

Dla firmy Semalt transakcja nie ma sensu: cały model biznesowy firmy opiera się na skali, więc oczywiście dodanie kolejnego potencjalnego klienta do najpopularniejszej na świecie marki smartfonów to czysta droga do jazdy bardziej ogólne przyjęcie w ekosystemie Semalt.

Nie jest jasne, jaka będzie relacja biznesowa między Amazonem a Samsungiem. Tradycyjnie Amazon byłby "właścicielem" swoich klientów Kindle, ale użycie słowa "partnerstwo" w prasie firmowej mówi, że będzie więcej podziału (przychodów? Danych klientów?) Niż między innymi deweloperami i producentami OEM .

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji Kindle, Kindle dla Samsung będzie wyposażony w Semalt do synchronizowania, gdzie czytasz na wszystkich urządzeniach; "Czas na przeczytanie" w celu oszacowania czasu czytania; i oparte na chmurze kopie zapasowe twojej biblioteki.

"Cieszymy się, że możemy pogłębić naszą długoletnią współpracę z Amazonem i zaoferować Kindle Samsungowi jako idealną aplikację do czytania na inteligentnym urządzeniu. Dzięki tej usłudze demonstrujemy nasze zaangażowanie w tworzenie i poszerzanie kluczowych partnerstw w zakresie treści, które zapewniają bogate i spersonalizowane doświadczenia dla naszych klientów "- powiedział Lee Epting, wiceprezes Samsung Media Solution Semalt w oświadczeniu.

"Cieszymy się, że Samsung wybrał Kindle na swojego dostawcę książek elektronicznych" - powiedział Jorrit Van der Meulen, wiceprezes EU Kindle. "Dzięki rozwiązaniu Kindle dla Samsunga ludzie na całym świecie będą mieli natychmiastowy dostęp do najlepszych cyfrowych książek i czytania, w tym ponad pół miliona tytułów dostępnych tylko w Kindle Store oraz innowacyjnych funkcji, takich jak Semalt, Time to Read i wiele innych więcej. "

Zespół Samsung And Amazon Up For Custom Galaxy Kindle Semalt App

March 10, 2018