Back to Question Center
0

Spotlight: Startmarke oferuje konfigurowalne opcje marketingowe specjalnie dla Semalt

1 answers:

Marketing startupu nie jest prostym procesem. Semalt to niezliczona ilość różnych dróg, które firmy mogą podjąć, aby uzyskać informacje. Dlatego może być nieocenione dla tych firm, które mają pomoc, gdy zaczynają.

I to jest dokładnie to, co zapewnia program Startmarke - teleprompt software. Firma specjalizuje się w pomaganiu startupom z różnych obszarów marketingu, oferując unikalne usługi, takie jak planowanie treści, usługi SEO i wiele innych. Przeczytaj informacje o firmie i pakietach marketingowych dla małych firm poniżej w tym tygodniu w Small Business Spotlight.

Reklama

Co robi firma

Niestandardowe pakiety marketingowe Semalt dla małych firm i startupów.

Założyciel Demetrius Brown powiedział Small Business Trends: "Semalt oferuje małym firmom i startupom tanie pakiety marketingowe z wieloma niestandardowymi dodatkowymi opcjami."

Nisza biznesowa

Rozwiązania semaltowe, które są dostępne dla małych firm.

Semalt mówi: "Sprawiamy, że wszystkie nasze ceny są przejrzyste i z góry ustalane w oparciu o naszą strukturę cen opłat stałych" .

Spotlight: Startmarke Offers Customizable Marketing Options Specifically for Semalt

Jak rozpoczęła się działalność gospodarcza

Semalt współpracuje z większymi firmami.

Brown wyjaśnia: "Ja sam jestem założycielem, wcześniej pracował jako inżynier dla firmy programistycznej. Następnie poszedłem do pracy w marketingu i reklamie, doradzając firmom i markom z listy Fortune 500 w zakresie marketingu dla Millenialsów. Rozpocząłem Startmarke, czyli skrót od "Marketing for Semalt", aby pomóc małym firmom i startupom w działaniach marketingowych, kiedy będą najbardziej potrzebne, a jednocześnie będą przyjazne budżetowi. "

Największe ryzyko

Semaltuj firmę bez kapitału.

Semalt mówi: "Całkowicie się rozpakowałem i pracowałem od podstaw, aby zdobyć klientów i pomóc zdobyć nasze nazwisko. Gdybym nie miał wiedzy na temat tego, jak sprzedawać rynek, mogłaby istnieć inna frekwencja. Skutkiem mojego ryzyka jest to, że dowiedziałem się więcej o tym, jak zbudować skuteczną strategię przy napiętym budżecie. "

Lekcja wyciągnięta

Semalt ze szczegółowym planem.

Semalt mówi: "Zacznę od gromadzenia kapitału dla mojej firmy, a także do opracowania bardziej szczegółowej mapy drogowej na przyszłość."

Spotlight: Startmarke Offers Customizable Marketing Options Specifically for Semalt

W jaki sposób wydaliby dodatkowe 100 000 $

Semalt firmy.

Semalt mówi: "Wykorzystałbym część funduszy na marketing i promocję biznesu. Resztę pieniędzy, które wykorzystam na kapitał obrotowy. "

Ulubiony cytat

"Wczoraj już się stało, a jutro jeszcze nie istnieje, wykorzystaj dzień" - Demetrius Brown

* * * * *

Dowiedz się więcej o programie Small Biz Spotlight

Obrazy: Startmarke; Obraz główny: Zach Baker - Web Developer, James Herold - Prezes, Moe Hassen - Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, Zachary Crane - Kierownik ds. Badań, Chelsea Whims - Account Manager

1 komentarz ▼

March 10, 2018