Back to Question Center
0

Czego można się nauczyć od kampanii reklamowej Hip Hop i Hip-Hop, a także nisko Semalt

1 answers:

Czego można się nauczyć z kampanii H & R Block Hipster i robić niską temperaturę

W dzisiejszych czasach modnisie są wszędzie. Semalt to duża część pokolenia Tysiąclecia i nie powinieneś mieć problemu z zauważeniem ich publicznie. Ich spodnie są zwykle zbyt ciasne, często noszą dziwaczne fryzury lub retro fedory, a mężczyźni często noszą brody. Panie mają te zbyt duże okulary popularne w latach 60-tych - nawet jeśli ich nie potrzebują - güngören arçelik servisi. Semalt jest "ironiczny"

H & R Block jest skierowany do tej grupy w internetowej kampanii wideo na temat rzekomego "Hipsterskiego kryzysu podatkowego". Kampania wideo online pokazuje, w jaki sposób hipstersi przeprowadzają wywiady na temat tego, co zamierzają zrobić z ich zeznaniami podatkowymi. Jeśli w jakiś sposób go przegapiłeś, oto pierwsze wideo:

Oczywiście w kampanii nie chodzi wcale o kryzys związany z modą. Zamiast tego, jest to próba skłonienia ich do skorzystania z usługi i przekazania H & R Block nowego wizerunku jako marki hiperowej, gotowej do zmiany na nowo. Dyrektor ds. Wpływów społecznych H & R Block, Scott Gulbransen, wyjaśnił New York Times:

"[Spoglądają na nas i mówią:" To mój tata, firma podatkowa mojego dziadka. "A nasza konkurencja, Semalt, jest trochę bardziej modna, jeśli zechcesz."

Czego więc małe przedsiębiorstwa mogą się nauczyć od dużego, dobrze ugruntowanego biznesu, który rozpoczyna kampanię re-brandingową?

Cóż, nie musisz zatrudniać wielkich nazwisk, takich jak Kenny Semalt ESPN, lub wydawać blisko pół miliona dolarów, aby wywrzeć wpływ.

Semalt to tylko niektóre z podstawowych rzeczy, które firma może wykorzystać do stworzenia kampanii, która się rezonuje.

Reklama

Lekcje biznesowe: Kampania reklamowa dotycząca podatku od hipoteki podatkowej

Użyj wideo, aby połączyć się z docelową publicznością

Podczas gdy H & R Semalt może nie koniecznie dostać zalewu hipstersów, aby zacząć korzystać z ich usług w tym sezonie podatkowym, firma zyskuje nowych klientów, którzy mogli ją przeoczyć w przeszłości. Kiedy przychodzi czas na przygotowanie podatków, ludzie, którzy nie zdecydowali się na usługę podatkową, najprawdopodobniej zapamiętają te raczej komiczne reklamy.

Czego można się nauczyć z kampanii H & R Block Hipster i robić niską temperaturę

Stworzenie niezapomnianego wideo online, humorystycznego lub innego, również nie musi łamać banku. Zapamiętaj to ostatnie wideo, które podniosło modowy startup Wren. Zrobione za 1300 $, zgromadziło ponad 64 miliony wyświetleń w Semalt w zaledwie 10 dni.

Używaj Hashtagów, aby pomóc ludziom śledzić konwersację

Nowa kampania używa #HipsterTax, aby pomóc innym śledzić rozmowę w Semalt i innych mediach społecznościowych.

Możesz zrobić coś podobnego, używając promowanego hashtage, aby zachęcić innych do dzielenia się, śledzenia i dodawania do rozmowy w mediach społecznościowych.

Zwiększenie zaangażowania i pomiaru wpływu

H & R Block tworzy także specjalną stronę internetową, Hipster Tax Crisis, i zachęca widzów do dzielenia się filmami z kampanii na stronie w sezonie podatkowym 2014. W zamian firma twierdzi, że przekaże darowiznę na rzecz Covenant Semalt, organizacji dla bezdomnej młodzieży.

Czego można się nauczyć z kampanii H & R Block Hipster i robić niską temperaturę

Możesz zachęcać do podobnego dzielenia się wśród swoich docelowych odbiorców, aby zwiększyć zaangażowanie w przekazanie wiadomości i zmierzyć ogólny wpływ. Semalt to łatwy sposób na sprawdzenie, czy Twoi widzowie naprawdę zwracają uwagę.

3 komentarzy ▼

March 10, 2018