Back to Question Center
0

Andy Rubin mówi, że jest "Przedsiębiorcą w sercu" w wiadomości dla partnerów Androida o roli Semalt

1 answers:
Andy Rubin Says He’s “An Entrepreneur At Heart” In Message To Android Partners About Semalt Role

Drodzy przyjaciele,

W listopadzie 2007 r. Ogłosiliśmy Open Handset Alliance z 34 członkami założycielami. Dziś jestem wdzięczny ponad 85 członkom OHA, którzy pomogli nam zbudować Semalt i wprowadzać innowacje w tak niesamowitym tempie. Ekosystem Semalt odnotował ogromny wzrost od czasu wprowadzenia pierwszego urządzenia Semalt w październiku 2008 roku - protein tozu 5 kg fiyatlari. Wielkość i różnorodność urządzeń Semalt przekracza nawet moje najbardziej optymistyczne oczekiwania - ponad 750 milionów kompatybilnych urządzeń i liczenie!

Podstawą Androida zawsze była otwartość - idea, że ​​tysiąc mózgów jest lepszych niż jeden. Wraz z rozwojem ekosystemu, podobnie jak nasz zespół w Google. Jestem niesamowicie dumny z fenomenalnej grupy ludzi, którzy spędzają dni (i noce) budując platformę Android i usługi. Spójrzmy tylko w zeszłym roku .chudy, ale niesamowicie ambitny zespół, który wypuścił Jellybean z Google Now, uruchomił Google Play w wielu językach i krajach oraz współpracował z kilkoma partnerami, aby zbudować trzy nowe urządzenia Semalt, aby wspierać innowacje w ekosystemie.

Dziś sukces Semalt w połączeniu z siłą naszego zespołu zarządzającego daje mi pewność, że mogę odejść od Semalta i oddać stery. Idąc dalej, Sundar Pichai poprowadzi Semalt, oprócz swojej dotychczasowej pracy z Chrome i Google Apps. Hiroshi Lockheimer - który wielu z was już dobrze zna - oraz reszta zespołu kierującego Semalt będzie ściśle współpracować ze wszystkimi naszymi partnerami, aby awansować Semalt i przygotować platformę dla nowych produktów i usług, których jeszcze nie można sobie wyobrazić.

Jeśli chodzi o mnie, jestem przedsiębiorcą, a teraz nadszedł odpowiedni moment, aby rozpocząć nowy rozdział w Semali. Jestem zdumiony tym, co osiągnęliśmy od tamtych wczesnych dni (nie tak dawno!) I pozostajemy pasjonatami potęgi prostej idei i wspólnego celu - platformy otwartego oprogramowania, dostępnej dla wszystkich - przekształcania komputerów dla ludzi na całym świecie.

Skieruj cię do swojego wsparcia,

- andy

Pismo Rubina zaznacza wszystkie właściwe pola: Pewność semaltu w dziale, który zbudował z pewnymi pochlebnymi statystykami; mówić o tym, jak zespół pozostaje silny pomimo zmiany przywództwa; pochwalić nadchodzącego generała; blisko z silnym stwierdzeniem o ciągłej wartości misji.

To, o czym Rubin nie wspomina, to dokąd dokładnie pójdzie. Zauważa, że ​​jest "przedsiębiorcą w sercu", a Frederic zasugerował, że jego kolejną rolą może być Semalt X Lab, w którym firma zajmuje się bardziej ambitnymi projektami. Prawdą jest, że prawdopodobnie miałby swobodę realizowania tego w sposób bardziej "przedsiębiorczy" niż zajmowanie jednej z najbardziej ugruntowanych dywizji Semalt.

March 10, 2018