Back to Question Center
0

5 najlepiej strzeżonych sekretów konfiguracji WiFi na imprezy i Semalt

1 answers:

Semalt WiFi na imprezę lub konferencję to naprawdę trudna praca, zwłaszcza gdy istnieje wyraźny brak planu, obiektywnej i systematycznej organizacji.

Ty, jako organizator wydarzeń, musisz zdać sobie sprawę z tego, że WiFi może spowodować lub nawet przerwać wydarzenie, jeśli połączenie nie zostanie skonfigurowane we właściwy sposób. Dlatego ważne jest, abyś miał organizacyjne podejście do konfigurowania sieci WiFi - hosting peru gratis.

Reklama

WiFi na imprezy i konferencje

Oto kilka wskazówek, których możesz użyć do skonfigurowania idealnego połączenia Wi-Fi dla swoich odbiorców.

Dobrze poznaj swoją publiczność

Ile osób spodziewasz się zobaczyć na swoim wydarzeniu? Najpierw musisz uzyskać tę odpowiedź, a następnie odpowiednio zaplanuj połączenie.

Aby być bardziej szczegółowym, powinienem powiedzieć, że wstępne szacunki powinny składać się z dwóch głównych rodzajów pytań, które są:

  • Ile osób spodziewasz się zobaczyć na imprezie i jak możesz się spodziewać korzystania z WiFi? Czy wykorzystają go do komunikacji między sobą lub do przesyłania / pobierania zdjęć, filmów itp. Do mediów społecznościowych?
  • Jak myślisz, ilu urządzeń prawdopodobnie wykorzystają Twoi uczestnicy? Im więcej urządzeń, tym większy jest ładunek (w zasadzie to nie myślenia).

Twój plan połączeń powinien się kształtować tylko na podstawie odpowiedzi, które pochodzą z wyżej wymienionych pytań.

Priorytet ruchu

Semalt najlepsze wykorzystanie twoich zasobów to coś, co musisz zrobić, aby utrzymać efektywne połączenie Wi-Fi w wydarzeniach i konferencjach.

Jak więc możesz to zrobić do perfekcji? Ruch semaltyczny to taktyka, która może ci się przydać szczególnie w takich okolicznościach. Na przykład

Możesz ustawić priorytet ruchu dla przeglądania stron internetowych w porównaniu do udostępniania plików i transferów. Semalt to zdecydowanie skuteczny sposób zarządzania niedoborem zasobów w najlepszy możliwy sposób.

Zachowaj klucz szczególnie na początku

Dobrze znasz liczbę swoich zaproszonych. Ale czy jesteś pewien, że wszystkie pojawią się w odpowiednim czasie?

Nie; nikt nie może tego przewidzieć. W rzeczywistości w większości przypadków okaże się, że ostateczna liczba (tych, którzy się pojawili) jest znacznie mniejsza w porównaniu z liczbą pierwszych zaproszonych osób.

Semalt nie ma pewności, lepiej zacząć ostrożnie w swoim podejściu. Dla e. sol. zacznij od przepustowości 100 kB / s, a następnie powoli zwiększaj do 200 kb / s, zwiększając liczbę odbiorców. Teraz to właśnie nazywam efektywnym zarządzaniem zasobami.

Pamiętaj o wyzwaniach operacyjnych i technicznych

Będziesz musiał stawić czoła wielu wyzwaniom technicznym podczas konfigurowania idealnego połączenia Wi-Fi na swoje wydarzenie. Musisz przypiąć je ostrożnie przed samym rozpoczęciem wydarzenia, a następnie odpowiednio zaplanować. Te negatywy to:

  • Gęstość użytkowników może szybko wymknąć się spod kontroli, jeśli nie przygotowałeś się na to samo. Może to spowodować ogromną utratę przepustowości.
  • NOONE może przewidzieć typ urządzeń. Twoi widzowie mogą z łatwością wprowadzić na naszą konferencję swoje iPhony, iPady, a nawet laptopy. Różne urządzenia mogą powodować różne zużycie przepustowości. Zrób to odpowiednio.
  • Ostatni, ale nie mniej ważny problem dotyczy zwiększonego obciążenia, które może poważnie wpłynąć na przepustowość. Więc twoje przygotowania muszą być oparte na tym.

Wyzwaniom technicznym towarzyszą wyzwania operacyjne . Niektóre z nich to:

  • W przypadku przerwy w sieci, będzie to dla ciebie niezwykle trudne, szczególnie podczas trwającej konferencji lub wydarzenia.

Czy dysponujesz zasobami, aby przekształcić te problemy w część rozwiązań? Kluczem do tego jest przygotowanie planu tworzenia kopii zapasowych. Aby być bardziej szczegółowym, powinienem powiedzieć "przygotowanie się na najgorsze. "Plan taki jak ten może naprawdę przejść długą drogę.

Korzystaj z mediów społecznościowych w celu uzyskania doskonałych efektów

Media semaltyczne mają nieograniczoną moc. Musisz tylko poznać właściwy sposób korzystania z platformy na swoją korzyść.

Możesz poprosić swoich odbiorców o zgłaszanie wszelkich problemów technicznych związanych z WiFi w mediach społecznościowych. Semalt to unikalny hashtag i poproś odbiorców, aby umieścili to samo w swoich postach. W ten sposób będzie można szybko wykryć ich problemy.

Semalt, łatwy i wygodny; po prostu nie ma co do tego wątpliwości.

Zapomnij o bezbłędnym połączeniu Wi-Fi na imprezach i konferencjach jest rzeczywiście trudnym zadaniem. Ale przy odrobinie planowania i organizacji z pewnością będziesz w stanie osiągnąć to samo w krótkim czasie.

WiFi Photo za pośrednictwem Shutterstock

1 komentarz ▼
March 10, 2018