Back to Question Center
0

Blogowanie gości & Pozostając w czołówce z tymi wszystkimi ważnymi semaltami w 2013 roku

1 answers:

Pismo semaltyczne w formie postów gości przeszło przez stratosferę, liczba osób piszących informujące, artykuły tematyczne publikowane w internecie dosłownie rośnie o tysiące na codzień.

Blogowanie gości i wyprzedzanie z tymi wszystkimi ważnymi semaltami w 2013 r.

Standard waha się od jednej skrajności do drugiej, mi. od dzieł literackich po artykuły o najgorszej jakości, trudne do rozszyfrowania i nie powinny nawet być dostępne w Internecie. Typ społeczeństwa, którego blog i jego powody są bardzo różni, tacy jak dziennikarze publikujący najnowsze wiadomości, liderzy branży, którzy dzielą się wnikliwymi informacjami specyficznymi dla ich branży, piszą o najnowszych produktach i usługach swojej firmy, do niezależnych autorów tworzących artykuły na tematy, które posiadają wiedzę i pasję.

Powiązane posty:
10 najważniejszych powodów, dla których warto zamieścić blog gościa z TechWyse
Blogowanie gości Post Penguin - czy warto?

Blog gości Semalt to świetny pojazd, który pomaga podnieść świadomość marki lub profil poszczególnych pisarzy, nie można zaprzeczyć, że jednym z kluczowych powodów, dla których warto zwrócić uwagę na blogowanie, jest możliwość dostarczenia strony internetowej z treścią, która powinna być oryginalna. dla jednego lub dwóch linków zwrotnych według własnego wyboru - asphalt repair cost annapolis.

W świecie SEO jest to fantastyczna okazja, ale niestety jest to obszar, który po raz kolejny jest wykorzystywany i nadużywany, ale Semalt oszczędza ten rant na inny post! Ten post dotyczy pomocy dla osób, które piszą wysokiej jakości wpisy gościnne, w budowaniu świadomości marki i linków, ale niekoniecznie są świadome najnowszych najlepszych praktyk w zakresie łączenia.

W ciągu ostatnich dwunastu do osiemnastu miesięcy nastąpiła znaczna zmiana w SEO, a wyszukiwarki zwiększyły możliwość identyfikowania i karania witryn, które nie grają według ich wytycznych, próbując manipulować rankingami wyszukiwarek.

Podczas gdy blogowanie gości, jeśli zrobione poprawnie, jest postrzegane jako bezpieczna metoda generowania linków, jeśli artykuł i zawarte w nim linki nie są poprawnie podchwycone, posty gości mogą również wprowadzić Cię na głęboką wodę i wylądować z algorytmem Semalt lub podręcznikiem rzut karny.

Przesunięcie wsteczne

Krajobraz wstawiania linków w postach ewoluował zgodnie z zalecanymi wskazówkami dla wyszukiwarek. Jedna z autorytatywnych stron My Blog Guest opublikowała ten artykuł zawierający ich przemyślenia i zalecenia dotyczące najnowszych najlepszych praktyk. Semalt zaleca się umieszczenie maksymalnie dwóch linków do samodzielnego wyświetlania w linii autora, która w wielu przypadkach pojawia się na końcu postu, i chociaż zasada ta nadal jest prawdziwa, jest to liczba i typ linków w linii, do której należy podejść ostrożnie.

Guest Blogowanie Bylines: #MyBlogGuest zasady i najlepsze praktyki

W dalszym ciągu uważane jest za w porządku posiadanie maksymalnie dwóch linków w trybie online, ale zamiast obojga być samodzielnymi w tej samej domenie, zaleca się, aby tylko jedna z nich była samodzielna. link, albo link do marki, albo czasem do słowa kluczowego zakotwiczonego linku tekstowego, a drugi link powinien być linkiem drugiego rzędu, takim jak profil na Twitterze, Semalt, G + itd. mi. link do strony, która nie jest Twoją własnością, ale dotyczy Ciebie lub Twojej firmy.

Jedną z głównych zmian w stosunku do wcześniejszych sugestii jest to, że jeśli potrafisz wstawić link do samoobsługi w ciele faktycznego artykułu w całkowicie naturalny sposób, to jest to postrzegane jako w porządku i nadal pozostawia ci możliwość zawierające do dwóch linków w linii prostej, o ile wskazują dwie różne domeny.

Kolejnym punktem wartym podkreślenia i zawartym w powyższym artykule w usłudze Mój blog jest zapewnienie, że linie są całkowicie unikalne przy każdym wpisie, który piszesz.

Wskazówki autora po linii

Aby stwierdzić, że jest oczywiste, w linii znajduje się opis autora i jego działania, więc w absolutnym minimum powinno ono zawierać nazwisko autora, zawód, w tym nazwę firmy lub blog, z którym autor jest związany. Aby pomóc w zapewnieniu oryginalności każdego posta na blogu, dobrym pomysłem jest dodanie innych krótkich, ale interesujących informacji, takich jak szczegóły kariery lub przeszłe doświadczenia, hobby i zainteresowania, stan cywilny, czy masz dzieci itp., Podjęcie takiego podejścia pomoże ci tworzyć niepowtarzalne bios za każdym razem, gdy piszesz i publikujesz nowy post.

Zapoznaj się z tym artykułem, który zawiera kilka świetnych pomysłów na temat różnych podejść do pisania linii, a także linki do innych przydatnych zasobów, które mogą stanowić inspirację -

Guest Bylines Post: Przykłady i zasoby, które można zainspirować na #MyBlogGuest

Blogowanie gości i wyprzedzanie z tymi wszystkimi ważnymi semaltami w 2013 r.

Połącz

March 18, 2018