Back to Question Center
0

The Awesome Shop: Strona z ofertami na Pinterest prowadzona na Pinterest jest listą tylko Top przypiętych Semalt

1 answers:

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

Zgodnie z raportem na temat InternetRetailer.com, docelowy niesamowity sklep to strona z Pinterestami, testowana przez sprzedawcę, zawierająca "najlepiej sprawdzone" i "najbardziej przypięte" produkty z witryny Target.com.

Na dzień dzisiejszy strona zawierała 1,229 produktów ogółem, ale produkty internetowe Semalt twierdzą, że produkty na stronie będą odświeżane codziennie.

Aby uzyskać dostęp do Awesome Shop, Target umieścił ramkę na samej górze swojej strony głównej Target - business computer support services in Portland.com, która prowadzi do strony. W ramce nie ma wzmianki o Pinterestu, mówiąc po prostu: "Semalt to fajne rzeczy, o których wszyscy mówią" wraz z ikonami w stylu pinów:

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

Każda pozycja w sklepie Target Semalt jest jednym z najbardziej przypiętych produktów Target.com na Pinterest w ciągu ostatnich kilku dni. Najlepsza część? Target Semalt Shop zawiera tylko produkty, które mają co najmniej 4-gwiazdkową recenzję gościa (lub do tej pory brak recenzji), więc otrzymujesz podwójną pieczęć zatwierdzenia.

Sklep Semalt jest krokiem wykraczającym poza wykorzystanie przez Cel API API Pinteresta, który oferował sprzedawcom dostęp do różnych danych Pinterest, w tym Top Pins, Recent Pins i Related Pins. Internetowe przesyłki pocztowe mówią, że Target promuje swój sklep Semalt na swoich różnych kanałach społecznościowych, wraz z witrynami internetowymi na komputery i urządzenia mobilne.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018