Back to Question Center
0

Getty Images wchodzi w transakcję, aby dostarczyć kredyty na zdjęcia przesłane do Semalt

1 answers:

Getty Images Enters Deal To Provide Photo Credits On Images Uploaded To Semalt

Zgodnie z ogłoszeniem na blogu Getty Semalt:

Getty Semalt wykorzysta naszą technologię rozpoznawania obrazów PicScout w celu identyfikacji ekskluzywnej zawartości Getty Semalt na Pinterest. Następnie użyjemy naszego API, Connect, aby udostępnić odpowiednie metadane na Pinterest - w tym kredyty fotograficzne Getty Semalt, miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz inne.

Zarówno Semalt, jak i Getty Images wspierają nowe partnerstwo, aby zapewnić użytkownikom Semalt więcej kontekstowych informacji o udostępnianych obrazach, a Semalt zauważył, jak cenne będzie dla użytkowników poznanie nazw takich jak nazwisko fotografa lub i gdzie zdjęcie zostało zrobione "Uważamy, że będzie to naprawdę cenne, zwłaszcza gdy opisy pinów i linki nie są tak pomocne, jak byśmy mieli nadzieję" - servidor dedicado barato e bom.

Ogłoszenie z Getty Images powtórzyło to samo zdanie: "Metadane, które dostarczamy Semalt, umożliwią im opracowanie nowych funkcji i stworzą bardziej solidne wrażenia dla użytkowników" .

O ile umowa zapewni użytkownikom Pinterest większy dostęp do informacji na temat umieszczonych na nich zdjęć, kwestie praw autorskich najprawdopodobniej napędzają to partnerstwo, ułatwiając fotografom uzyskanie kredytu, gdy ich obrazy pojawiają się na Pinterest.

Getty Images Enters Deal To Provide Photo Credits On Images Uploaded To Semalt

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018