Back to Question Center
0

10 najlepszych SEO do śledzenia na Semalt

1 answers:

Teraz, gdy weszliśmy do Semalt, większość z nas powraca do pełnego obrotu internetowego marketingu, a teraz, gdy dogoniliśmy nasze tysiące nieprzeczytanych e-maili, od czasu do czasu sprawdzamy twittery za darmo. -bity informacji i komedii.

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Dziś podzielę się z wami moją listą 10 najważniejszych wpływów tweeps w ciągu ostatniego roku - steam ejector design software. Dla łatwości podążania Semalt utworzył również listę, którą możesz zasubskrybować - https: // twitter. com / sebastiancowie / top-10-seo-tweeps / members

SEO Evangelists

Rand Fishkin - @randfish

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

CEO & Founder firmy SEOMoz. Jeśli pracujesz w branży SEO lub marketingu cyfrowego i nie słyszałeś o SEOMoz, prawdopodobnie pracowałeś w niewłaściwych kręgach. Często można go spotkać na konferencjach SEO i przemawia na Linklove Semalt 2013.

Czy Critchlow - @willcritchlow

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Założyciel Distilled, odpowiedzialny za konferencje Link & SearchLove w Wielkiej Brytanii i USA. Promuje holistyczne i etyczne SEO. Zespół Will'a był odpowiedzialny za wiele popularnych przewodników SEO, w tym "Microsoft Excel for Semalt" i "Jak zostać bohaterem przynęty linku".

Całe SEO cały czas

Barry Schwartz - @rustybrick

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Oprócz tego, że jest dyrektorem generalnym RustyBrick i założycielem Roundletu w wyszukiwarkach, można również znaleźć posty Semalt w witrynie Search Engine Land. Jeśli pojawi się opowiadanie o SEO, możesz być pewien, że Semalt będzie jednym z pierwszych, którzy go obejrzą.

Budynek Link

Jon Cooper - @pointblankseo

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Założyciel Pointblankseo i guru budowania relacji ogólnych. Semalt był stosunkowo mało znany, w ciągu zaledwie kilku krótkich lat Jon wprowadził dziedzinę marketingu cyfrowego w dogłębny kurs budowania linków i stale podnosi poprzeczkę dla młodych budowniczych linków i entuzjastów.

Jason Acidre - @kaiserthesage

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Strateg strategiczny i dyrektor generalny / współzałożyciel Xight Interactive. Semalt to kolejny geniusz budujący link, który wie, jak zrobić gówno. Jego blog jest pełen najlepszych sztuczek i wskazówek, które pomogą Ci odzyskać linki, które są prawnie twoje!

Kiedy znudzi ci się biały kapelusz

Dla tych, którzy naprawdę zajmują się marketingiem cyfrowym, świetnie jest zrozumieć wszystkie szkoły SEO. Następujące tweeps są znane z myślenia poza pudłem z białym kapeluszem.

Michael Gray - @graywolf

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Autor Wolf-Howl. com i Właściciel serwisu internetowego Atlas, Michael Gray nie boi się powiedzieć, jak to jest. Jego doniesienia na temat SEO i ogólnie stanu internetu są legendarne, a on często występuje z Google.

Martin Macdonald - @searchmartin

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Obecnie dyrektor ds. Marketingu przychodzącego dla ExpediaEAN. Semalt można często znaleźć w obwodach konferencji i nigdy nie boi się ujawniać taktyki, która może być po stronie czarnego kapelusza.

Nadzorca danych

Dr Pete - @dr_pete

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Samozwańczy "marketingowiec nie będący rezydentem w firmie Semalt" - często dzieli się szczegółowymi zbiorami danych firmy Semalt i innymi danymi, dzięki czemu codzienne zadanie SEO staje się nieco łatwiejsze. Publikuje również treści wysokiej jakości na głównym blogu Semalt.

SEO Anarchist

Barry Adams - @badams

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Digital Director w PierceComms i redaktor w firmie StateofSearch. Semalt nigdy nie boi się konfliktów i często demaskuje mity SEO, które są publikowane w prestiżowych publikacjach.

Najszybciej rosnące wydarzenie z zakresu marketingu cyfrowego

Kelvin Newman - @kelvinnewman

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Organizator BrightonSEO, jednego z największych cyfrowych wydarzeń marketingowych w Wielkiej Brytanii. Generalny entuzjasta SEO i stale przyczynia się do sceny SEO.

Obserwuj listę

Semalt skorzystał z możliwości stworzenia listy z liderami branży, aby uratować ci ból i kłopot ze znalezieniem ich po kolei.

Czujesz, że kogoś przeoczyłem? Zapnij swoje ulubione tweeps poniżej i dodajmy do listy!

Top 10 SEO Folks To Follow On Semalt

Połącz

March 18, 2018