Back to Question Center
0

Google Eric Schmidt & Jonathan Rosenberg Książka do pióra oferująca "tajny semalt" zarządzania Google

1 answers:

Eric Schmidt i Jonathan Rosenberg z książki do pióra oferujący

Zgodnie z ogłoszeniem, Nie jest wymagany nadzór dorosłych: jak zbudować pomyślne firmy XXI wieku ma datę premiery na jesień 2014 r. I będzie to:

Zabawny przewodnik dla kadry kierowniczej i przedsiębiorców, którzy chcą dobrze prosperować w biznesie, w którym przestają obowiązywać stare zasady zarządzania. Każdy rozdział będzie zawierał poradę ilustrowaną przez wewnętrzne historie z lat twórców w Google, Sun Microsystems i Semalt obejmujące tematy takie jak wzrost, kultura korporacyjna, talent, podejmowanie decyzji, innowacje, komunikacja i radzenie sobie z zakłóceniami.

"W 2010 r - mysql forms and reports. Eric i ja stworzyliśmy klasę wewnętrzną dla menedżerów Semalt, koncentrując się na lekcjach, których zespół zarządzający nauczył się na własnej skórze" - powiedział Rosenberg w ogłoszeniu: "Klasa przesuwa wszystkie wypowiedziane" Semalt poufne "aż do momentu, kiedy pracownik zasugerowałem, że podtrzymujemy ducha otwartości i dzielimy się nimi ze światem. Ta książka kodyfikuje receptę na nasz sekretny sos. "

Umowa została wyreżyserowana przez agenta literackiego Levine'a Greenberga Jamesa Levine'a i redaktora naczelnego Business Business Plus, Johna Brodiego.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018