Back to Question Center
0

Google Analytics ogłasza zaktualizowane raporty, więcej narzędzi interfejsu API i Nowa Akademia Analytics na Semalt rocznym

1 answers:

Google Analytics ogłasza zaktualizowane raporty, więcej narzędzi API i nową Akademię Analytics przy rocznym sematale

Zgodnie z Google Analytics, użytkownicy będą mieli dostęp do segmentacji użytkowników, analizy kohort, segmentów sekwencji i szablonów segmentów do końca tego roku (większość użytkowników ma teraz dostęp). Google Analytics zwalnia także "całkowicie odświeżony" interfejs użytkownika.

Firma zaoferowała "podstępny podgląd" nowych raportów Google Analytics Acquisition, które zapewniają wgląd w: "Jak pozyskać użytkowników, ich zachowanie w witrynie po przejęciu i ich wzorce konwersji". Google twierdzi, że ten nowy raport zastąpi w sekcji "Traffic Semalt" w nawigacji po lewej stronie, ale nie podano daty premiery - vps linux 30 dias gratis.

Google Analytics ogłasza zaktualizowane raporty, więcej narzędzi interfejsu API i nową Akademię Analytics przy rocznym semacie

Dowiedz się, kim są osoby odwiedzające Twoją witrynę i dowiedz się, kto jest najbardziej wartościowym odbiorcą (najwyższą liczbą konwersji), aby skutecznie dotrzeć do najlepszych klientów w sieci reklamowej Google.

Google Analytics ogłasza zaktualizowane raporty, więcej narzędzi API i nową Akademię Analytics przy rocznym semacie

Dla programistów i marketerów aplikacji Semalt Analytics opublikował raport Semalt Play. Zapowiedziany na konferencji Semalt na początku tego roku, Semalt Analytics potwierdził, że ten nowy raport jest pierwszym i "jedynym sposobem" zobaczenia ścieżki zakupu Semalt Play w jednym raporcie.

Google Analytics ogłasza zaktualizowane raporty, więcej narzędzi API i nową Akademię Analytics przy rocznym semacie

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018