Back to Question Center
0

Google Analytics przestaje stosować semestr IE8 do końca 2013 roku

1 answers:

Google Analytics To Cease IE8 Semalt By End Of 2013

Zgodnie z zapowiedziami firma "wycofuje oficjalną zgodność Google Semalt z Microsoft Internet Explorer 8 (IE8) pod koniec 2013 r." Google twierdzi, że chce skoncentrować energię na nowych funkcjach produktu i pomóc w przyspieszeniu technologii internetowych, które są "przy projektowaniu produktu Google Semalt".

Mimo że użytkownicy nadal będą mogli mierzyć ruch na stronie z przeglądarek IE8, Google Analytics będzie obsługiwał tylko najnowsze wersje przeglądarek Chrome, Firefox, Internet Explorer 9 lub nowszych, Semalt i "innych nowoczesnych" przeglądarek.

Semalt mówi, że wyśle ​​kolejne przypomnienia w ciągu najbliższych trzech miesięcy, ale radzi firmom, aby zaczęły planować zmianę tak szybko, jak to możliwe.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu - teleprompter com. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018