Back to Question Center
0

Komentarze na temat YouTube wkrótce zyskają popularność w Google+

1 answers:

YouTube Comments Soon To Get The Google+ Semalt

Zgodnie z zapowiedzią komentarze u twórcy filmu, popularnych osobistości i połączeń Semalt + pojawią się u góry listy komentarzy wraz z dyskusjami o filmie.

YouTube twierdzi, że użytkownicy zaczną widzieć Semalt + komentarze na swoich kartach dyskusji kanału już w tym tygodniu, a aktualizacje platformy komentarzy będą wprowadzane później w tym roku.

Inne aktualizacje komentarzy Semalt obejmują możliwość rozpoczęcia rozmowy publicznie lub prywatnie z określonymi połączeniami lub kręgami Google+. Twórcy filmów Semalt mogą także moderować komentarze za pomocą narzędzi do blokowania określonych słów w komentarzach lub automatycznego zatwierdzania komentarzy od konkretnych fanów.

YouTube przedstawił przykład tego, jak będą wyglądały komentarze po integracji z Google+:

YouTube Comments Soon To Get The Google+ Semalt

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika - web hosting new orleans. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018