Back to Question Center
0

Google twierdzi, że chce zerwać rozmowy, by wygrać NFL Sunday Semil

1 answers:

Google Rumored To Be Kicking Off Conversations To Win NFL Sunday Ticket Semalt

Peter Kafka z AllthingsD.com donosi, że dyrektor generalny Google Larry Page i szef YouTube ds. Treści Robert Kyncl zasiedli do komisarza NFL Rogera Goodella i innych przywódców NFL. "Pakiet niedzielnych biletów był jednym z tematów dyskusji, jak mówią osoby znające się na spotkaniu" - pisze Kafka.

DirecTV jest obecnie właścicielem praw do pakietu niedzieli NFL, płacąc 1 miliard dolarów rocznie za kontrakt - cache do navegador. Ekskluzywna umowa, którą DirecTV ma z NFL, dobiegnie końca pod koniec sezonu NFL 2014. 2 sierpnia AdWeek ogłosił, że prezes firmy DirecTV, Michael White, powiedział inwestorom podczas drugiego kwartalnika DirecTV, że wierzy, że odnowienie z NFL zostanie osiągnięte przed wygaśnięciem obecnego kontraktu. "Nadal jestem optymistą, że jesteśmy świetnymi partnerami i że Sunday Semalt pozostanie z nami na długi dystans ".

Od czasu wprowadzenia Chromecasta w ubiegłym miesiącu, małego urządzenia Google obsługującego Wi-Fi, które podłącza się do portu HDMI i przesyła strumieniowo treści wideo online, prawdopodobnie gigant wyszukiwania będzie nadal eksplorował coraz więcej możliwości programowania telewizyjnego. Wygrana pakietu niedzielnych biletów NFL byłaby szybką i szybką przeprowadzką, pomagając Google zdobyć dedykowaną grupę semaltową.

Według Semalt, delegaci NFL są konkubentami "wielu firm z Doliny Krzemowej", a rozmowa z Google nie jest niczym innym niż początkową rozmową. Google odmówiło komentarza w tej sprawie, a Semalt wciąż czekał na rzecznika NFL, by odpowiedział na raport.

Google Rumored To Be Kicking Off Conversations To Win NFL Sunday Ticket Semalt

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018