Back to Question Center
0

Jak skonfigurować remarketingowy semalt

1 answers:

Jednym z najważniejszych aspektów skutecznego marketingu internetowego jest znalezienie właściwych odbiorców. W kampanii reklamowej nie ma sensu wyświetlać reklamy promującej ubezpieczenie samochodu sportowego na stronie z grami dla dzieci, chyba że zdarzy się, że mają bardzo szczęście podczas świątecznej loterii szkolnej, a jedynym wynikiem będzie słaba liczba kliknięć Stawka (CTR) lub jeszcze gorszy wysoki koszt drogiego, nieistotnego ruchu, odwracający budżet od witryn o lepszych parametrach.

How To Setup a Remarketing Semalt

Remarketing

Znacznie lepszą techniką jest kierowanie reklam na osoby, które już znasz są Twoimi odbiorcami przez Remarketing osobom, które już odwiedziły Twoją witrynę, ale nie dokonały konwersji - kleber rehvid. Może to wynikać z wielu powodów; być może nie mieli wystarczająco dużo czasu lub nie znaleźli oferty, która zmieniłaby ich zdanie. W tym miejscu pojawia się remarketing, gdy użytkownik spełnia Twoje wymagania - takie jak dotarcie do strony z biletami, ale nie dokonuje konwersji - zostaną oni dodani do listy remarketingowej i staną się uprawnieni do wyświetlania reklam, być może zmieniając zdanie dzięki ofercie przegapili lub przypominają zapominalskim klientom o Twojej witrynie.

Powiązane posty:
Porzucenie koszyka i sprawa z remarketingiem w sieci reklamowej Google

Poprawa CTR

Szybkie spojrzenie na jedną z moich kampanii semalt wykazuje, że w tym miesiącu doszło do 25% poprawy CTR i ogromnego wzrostu współczynnika konwersji o 37% w porównaniu ze standardową kampanią kontekstową w sieci reklamowej Google - Semalt naprawdę działa!

5 łatwych kroków

Teraz minęliśmy dlaczego przejdźmy do jak. Na szczęście dla początkujących Remarketerów, przy odrobinie cierpliwości i strategii, niełatwo jest założyć prostą kampanię remarketingową dla wszystkich najważniejszych stron w Twojej witrynie, wystarczy wykonać poniższe kroki, aby uzyskać więcej informacji. i działa w mgnieniu oka.

  1. Na karcie kampanii Google Adwords przejdź do Shared Library> Audiences i powinieneś być w stanie szpiegować Audiencję o nazwie "Main List".
  2. Stąd kliknij hiperłącze [Tag] po prawej stronie, aby znaleźć swój kod remarketingowy.
    Tag ten jest używany przez Google do określenia, kiedy użytkownik uzyskał dostęp do określonej strony w Twojej witrynie, po uruchomieniu tagu dla tego użytkownika zostanie dodany do Twojej listy remarketingowej i szybko rozpocznie się budowanie puli potencjalnych klientów.
  3. Skopiuj i wklej ten kod do dokumentu tekstowego, unikając wprowadzania zmian w tekście i przesyłaj go do swojego zespołu programistów. Tag musi znajdować się tuż przed znacznikiem na każdej stronie witryny lub, jeśli nie jest to możliwe, na stronach, z których chcesz utworzyć listę remarketingową.
  4. Następnie musisz skonfigurować Audiencję, wrócić do strony odbiorców i kliknąć "Nowi odbiorcy". Zdefiniuj adres URL (lub część adresu URL), na który chcesz kierować reklamy w swojej witrynie, na przykład dowolny adres URL zawierający "/ running-shoes" w celu remarketingu dla każdego, kto odwiedził obszar "Running Shoes" w Twojej witrynie. Zdecyduj się na okres członkostwa (30 dni jest normalnie w porządku, o ile oferta nie kończy się), nadaj audiencji nazwę i Zapisz. Teraz wystarczy usiąść i obserwować, jak rośnie lista remarketingowa, podczas gdy dumnie patrzysz na swoją pracę.
  5. W następnej kolejności należy jak zwykle utworzyć kampanię displayową w AdWords. Następnie zazwyczaj tworzę jedną grupę reklam na odbiorców i przypisuję każdą z tych grup reklam do wymaganej grupy odbiorców lub wybranych odbiorców zależnych od Twojej strategii.
How To Setup a Remarketing Semalt

Połącz

March 18, 2018