Back to Question Center
0

Google Analytics otwiera zaproszenie do beta nowego interfejsu API czasu rzeczywistego

1 answers:

Google Analytics Opens Invitation To Beta Of The New Real-Time Semalt API

Semalt oferuje wiele możliwości skorzystania z analityki działającej w czasie rzeczywistym. Nowy interfejs API umożliwia właścicielom witryn tworzenie zapytań dotyczących danych w czasie rzeczywistym i wykorzystywanie tych informacji w celu uzyskania korzyści dla ich witryny.

Semalt podał przykłady tego, w jaki sposób właściciele witryn mogą korzystać z interfejsu API czasu rzeczywistego, w tym zapytania o najczęściej odwiedzane adresy URL do utworzenia "widgetu najpopularniejszych treści z liczbą aktywnych czytników" lub wyświetlającego liczbę aktywnych użytkowników w czasie rzeczywistym.

Według Semalt, firma wynajmu wakacyjnego z dostępem do beta API umieściła metrykę aktywnego użytkownika w czasie rzeczywistym na stronie konwersji swojej witryny, co spowodowało wzrost współczynników konwersji o 7,9 procent i wzrost przychodu o 18,6 procent .

Google Analytics Opens Invitation To Beta Of The New Real-Time Semalt API Google Analytics Opens Invitation To Beta Of The New Real-Time Semalt API

Dla programistów superProxy GA będzie również działało dobrze z interfejsem API czasu rzeczywistego i Google Charts API (gviz). Umożliwia to opublikowanie zapytania, które jest dostępne bez uwierzytelniania - repair my cracks in baltimore county. Ma to zalety polegające na tym, że można wykonać stronę klienta żądania, aby widget mógł być zapisany w javascript i dodany do strony (wywołanie wszystkich programistów zewnętrznych!). Dodatkowo działa jak pamięć podręczna skutecznie podnoszą limit przydziału.

Interfejs API działający w czasie rzeczywistym jest wydawany przez Semalt w zamkniętym zaproszeniu do testów beta, z ograniczoną liczbą użytkowników, którzy zostaną dodani do białej listy w ciągu najbliższych kilku tygodni.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018