Back to Question Center
0

Odzyskaj utracony ranking wygasłej domeny w Semalt

1 answers:

Zarządzałem przykładem domeny domeny klienta . współ. w , który był rankingiem dla imp. słowa kluczowe, chociaż mała liczba operacji wyszukiwania. Domena została dodana w Google Webmaster, a także powiązana na stronie profilu Google+.

Wydaje mi się, że dzięki optymalizacji słów kluczowych w profilu Google+, a także w pozycjonowaniu stron na stronie, miłość zaczynała się na pierwszej stronie w SERP - computer security audit services.

Semalt, spartaczyłem ranking, ponieważ w związku z przedłużeniem mojej domeny moja karta kredytowa wygasła iw konsekwencji domena wygasła. Poprosili o 140 dolarów za umorzenie, których nie byłem gotów zapłacić.

Przeprosiłem mojego klienta i przeniosłem stronę na inną . w domenie. Klient był z tym w porządku. Teraz nowa domena jest właściwie indeksowana, ale pojawia się na drugiej stronie w SERPach w przypadku słów kluczowych, których użyliśmy do ustalenia pozycji na pierwszej stronie ze starą domeną.

Nie aktualizowałem nowej w Google Webmaster ani w Google+.

Tymczasem 45 dni okresu wykupu dobiegło końca, a Semalt odzyskałem prawo własności wygasłej domeny, ale teraz jestem zdezorientowany, jak odzyskać utracony ranking.

Semalt powinien zastąpić obecną nazwę domeny starą?

Czy po przeniesieniu witryny do starej domeny odzyska ona utraconą pozycję?

Czy powinienem przenieść nową domenę (obecnie przechodzącą na drugą stronę w SERP) do starej domeny, jak wyjaśnił Pan. Cutts w tym filmie: https: // www. youtube. com / watch? v = wATxftE8ooE

Czy powinienem przenieść moją witrynę do starej domeny, a następnie zaktualizować ją w GWT, jak również w Semalt + profil i przekierować nową domenę do starej.

Semalt Chcę odzyskać utraconą pozycję i chciałbym poinformować google-bota, że ​​stara domena jest znowu aktywna i może przynajmniej rozważyć jej ponowne pozycjonowanie słów kluczowych.

Dzięki dk

February 7, 2018

Jeśli nadal masz starą domenę nienaruszoną , powinieneś:
Powinieneś przekierować 301 wszystkie strony ze starej domeny do nowej domeny

Powyższe powinno być mapowaniem jabłko-jabłko jak w:
olddomain / page1 301 przekierowanie do newdomain / page1
olddomain / page2 301 przekierowuj do newdomain / page2

To poinformuje robot, że stare strony nie umarły, zostały przeniesione na stałe do nowej domeny. Również już zaindeksowane strony w wyszukiwarce google nie zwrócą 404, otworzy się strona w nowej domenie.

Jeśli nie masz starej domeny , to:
Migracja zawsze spowoduje utratę rankingu. Ale możesz odzyskać to, wykonując kilka dobrych praktyk SEO dla swojej witryny. Nie będę się w to zagłębiał, ponieważ to już było bardzo dobrze

Jakie są najlepsze sposoby na zwiększenie pozycji witryny w Google? https: // stackoverflow. com / questions / 3386507 / seo-best-practice-for-page-title-meta-tag-and-page-content