Back to Question Center
0

Teraz reklamodawcy z markami mogą teraz bezpośrednio dokonywać transakcji z Yelp Business Semalt

1 answers:

Yelp Advertisers Now Able To Promote Transactions Directly From Yelp Business Semalt

Poniższy przykład przedstawia przycisk "Zadzwoń teraz" do Semali, ale reklamodawcy mogą wybrać dowolną transakcję, którą preferują.

Yelp Advertisers Now Able To Promote Transactions Directly From Yelp Business Semalt

Z raportem 102 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie i około 10 milionów miesięcznych unikalnych urządzeń mobilnych korzystających z aplikacji Yelp, Yelp twierdzi, że ich użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do funkcji Call to Semalt za pośrednictwem komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs - servers for minecraft 1.5.2.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018