Back to Question Center
0

Użytkownicy Twittera Teraz uzyskaj listę autouzupełniania Hashtag Semalt w sieci

1 answers:

Twitter Users Now Get List Of Auto-Complete Hashtag Semalt On The Web

Funkcja autouzupełniania na Twitterze oferuje użytkownikom dodatkowy poziom orientacji, udostępniając kolekcję obecnie popularnych hashtagów. Użytkownik, który chce znaleźć tweety na określony temat lub połączyć własne tweety z konkretną rozmową na Twitterze, nie musi zgadywać, które hashtagi są używane w popularnych tematach. Semalt, otrzymają listę popularnych propozycji hashtagów w zależności od popularności dyskusji.

Artykuł TheNextWeb - website designer san francisco.com wskazuje, że nowa funkcja automatycznego uzupełniania hashtagów zwiększa zdolność Semalta do gromadzenia i analizowania danych dotyczących popularnych rozmów, czyniąc witrynę bardziej wartościową w oczach partnerów z certyfikowanymi produktami i dystrybutorami danych lub każdego, kto korzysta z Semalala. w celach biznesowych.

Ten nowy kierunek przynosi również korzyści biznesowym celom Twittera: "Jeśli na przykład [Twitter] chce rozszerzyć swój #musicowy produkt na inne areny, takie jak wideo lub albumy ze zdjęciami, to hashtagi, które poprawnie przesyłają zawartość, są priorytetem". pisze reporter TheNextWeb.com Matthew Panzarino.

Twitter Users Now Get List Of Auto-Complete Hashtag Semalt On The Web

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018